Parashikime ndeshjesh, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 07.10.2022

TSG Hoffenheim <—VS—> Werder Bremen

Shënojnë të dyja skuadrat / koeficient 1.45

Në 3 nga 4 përballjet e fundit direkte mes Werder Bremen dhe TSG Hoffenheim, këta të fundit kanë shënuar 3 gola për ndeshje. Werder Bremen nga ana tjetër ka shënuar në të gjitha sfidat në transfertë të këtij sezoni. Megjithatë, të zotët e shtëpisë mbeten favoritë, duke marrë parasysh faktorin fushë, si dhe faktin se janë mposhtur vetëm 2 herë në 8 ndeshjet e para të Bundesliga. Takimi rezervon gola dhe spektakël nga të dyja skuadrat.


Lyon <—VS—> Toulouse

Shënohen mbi 2.5 gola / koeficient 1.41

Në 4 nga 5 ndeshjet e fundit të Lyon në shtëpi, në Ligue 1, janë shënuar mbi 2.5 gola. E njejta statistikë vlen dhe për 3 nga 4 sfidat e fundit të Toulouse në transfertë. Gjithsesi, Lyon është padyshim ekipi favorit. Të zotët e shtëpisë kanë humbur pikë në vetëm 1 ndeshje në stadiumin e tyre këtë sezon. Toulouse ndërkohë ka pësuar 15 gola në kampionat deri më tani, dhe problemet në mbrojtje pritet të ekspozohen edhe ndaj Lyon.


Osasuna <—VS—> Valencia

Fiton Osasuna / koeficient 2.32

Osasuna ka fituar 3 nga 4 takime në shtëpi, këtë sezon të La Liga. Valencia ndërkohë, ende nuk ka fituar asnjë ndeshje në transfertë në kampionat. Përballja pritet të jetë e luftuar, por të zotët e shtëpisë vijnë si favoritë në këtë takim, duke marrë parasysh faktorin fushë, si dhe barazimin 1-1 ndaj Real Madrid fundjavën e kaluar. Valencia nga ana tjetër ka kapacitetin për të surprizuar, por gjasat që miqtë të marrin një rezultat pozitiv janë të vogla.


Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1ChampionshipQueens Park RangersVSReadingPSV Eindhoven wins1.54
2EredivisieFC GroningenVSRKC WaalwijkGronigen wins2.24
3Primeira LigaGil VicenteVSEstorilBoth teams to score1.73
4La Liga SmartbankSporting GijonVSVillarreal BSporting Gijon wins1.91
5Serie BGenoaVSCagliariGenoa wins1.86
6Bundesliga 2Arminia BielefeldVSKarlsruher SCBoth teams to score1.5
7Bundesliga 2Jahn RegensburgVSGreuther FurthBoth teams to score1.55
8Eerste DivisieADO Den HaagVSFC EindhovenADO Den Haag wins2.28
9Eerste DivisieFC DordrechtVSPEC ZwollePEC Zwolle wins1.47

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Ivibet
Ivibet

100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë!

Mozzart Bet
Mozzart Bet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Evobet Sportsbook
Evobet Sportsbook

100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë!

Powbet Sportsbook
Powbet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!