Parashikime ndeshjesh, Champions League 08.12.2020

Barcelona vs Juventus

Fiton Barcelona, koeficient 2.05

Barcelona mund të jetë duke kaluar një moment mjaft të vështirë në kampionat, por në Champions League gjërat duken ndryshe. Katalanasit kanë fituar të gjitha përballjet deri më tani në fazën në grupe, duke përfshirë këtu dhe fitoren 2-0 ndaj Juventus në ndeshjen e parë mes tyre.

Ndërkohë Juventus Lufton për vendin e parë në grup, dhe për ta bërë këtë duhet të mundë Barcelonën me 2 ose më shumë gola. Kjo duket mjaft e vështirë, sidomos duke marrë parasysh hapësirat që italianët mund të lënë në mbrojtje. Duket se Barcelona do t’ia dalë të fitojë dhe këtë përballje.

Zenit St Petersburg vs Borussia Dortmund

Fiton Borussia Dortmund, koeficient 1.72

Rusët e Zenit vijnë në këtë përballje me një rekord negativ që u jep shanse minimale përballë gjigandëve gjermanë. Ata kanë humbur 7 nga 9 ndeshjet e fundit në Champions League. Ndërsa Dortmund nga ana e tyre kanë fituar 3 nga 4 përballjet e fundit, duke ruajtur gjithashtu të paprekur rrjetën. Duke marrë parasysh se pas humbjes 3-0 me Club Brugge, shpresat e Zenit për vendin e tretë janë zero, kjo duhet t’i bëjë gjërat akoma më të lehta për Borussia Dortmund.

RB Leipzig vs Manchester United

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.5

Një përballje mjaft interesante ajo mes Leipzig dhe United, teksa të dyja skuadrat së bashku me PSG kanë nga 9 pikë në renditje. Në këto rrethana, secila nga skuadrat do të kërkojë me ngulm golin, për të përforcuar pozitat, në një grup ku situata mund të ndryshojë nga momenti në moment.

Mund të argumentohet lehtë se secila nga skuadrat mund të rrëmbejë fitoren, por një barazim duket më i mundshëm. Kjo duke marrë parasysh se Leipzig ka shënuar ekzaktësisht 2 gola në 4 nga 5 përballjet e fundit në shtëpinë e tyre. Ndërsa United ka shënuar 2 ose më shumë gola në 8 nga 9 përballjet e tyre në transfertë.

Luaj Skedinën e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X