Parashikime ndeshjesh, Champions League 09.12.2020

Inter Milan vs Shakhtar Donetsk

Barazim ose fiton Shakhtar Donetsk, koeficient 3.5

Në pamje të parë një sukses i Shakhtar përballë Inter duket i vështirë. Por statistikat tregojnë një tablo ndryshe. Në 4 nga 5 ndeshje të fazës në grupe, Inter nuk ia ka dalë të marrë fitoren. Ndërsa Shakhtar Donetsk ka humbur vetëm 2 nga 5 ndeshjet e fazës në grupe, të dyja përballë Borussia Monchengladbach. Ndeshja e parë mes skuadrave u mbyll në një barazim,dhe në këto rrethana një triumf i mundshëm i Inter nuk duket realist. Ndërkaq, Shakhtar ka dhënë provën më të fortë duke fituar të dyja përballjet me gjigandët e Real Madrid.

Red Bull Salzburg vs Atletico Madrid

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.66

Ka një arsye të fortë se përse në këtë përballje pritet një spektakël golash. Mesatarja e realizimeve përgjatë ndeshjeve të Red Bull Salzburg në fazën në grupe të këtij sezoni është plot 5 gola për 90 minuta lojë. Megjithëse një shifër negative, pasi skuadra ka pësuar plot 15 gola, përsëri na jep bindjen se realizimet nuk do të mungojnë as në këtë përballje. Përplasja e parë mes Atletico Madrid dhe Red Bull Salzburg përfundoi me fitoren 3-2 të spanjollëve. Një rezultat të ngjashëm pritet të shikojmë përsëri.

Manchester City vs Marseille

Fiton City dhe mban të paprekur portën, koeficient 2.1

Rezultati më i logjikshëm në këtë përballje është një fitore e pastër e “qytetarëve”. Kjo pasi Marseille ka humbur 4 nga 5 takimet e fazës në grupe duke mos shënuar as edhe 1 gol. Ndërsa nga ana tjetër, Manchester City ia ka dalë të mbajë të paprekur portën për 4 takime rresht, madje duke fituar 3 prej tyre. Djemtë e Guardiolës kanë shënuar mesatarisht 2 gola për ndeshje në këtë faze të Champions League. Ndërsa francezët kanë pësuar mesatarisht po 2 gola çdo ndeshje.

Luaj Skedinën e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X