Parashikime ndeshjesh, Champions League, Primeira Liga 16.02.2021

Barcelona vs PSG

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50

Barcelona, megjithëse cilësohet në një moment delikat jo vetëm për skuadrën, por për të gjithë klubin, përsëri vjen si favorite në përballjen kundër PSG në Champions League. Katalanasit kanë fituar 7 nga 8 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe gjithashtu kanë një rekord mjaft pozitiv përballë parizienëve. PSG ka pësuar disfatë në 4 nga 5 takimet e fundit përballë Barcelonës dhe kjo do të thotë se Neymar me shokë kanë një detyrë mjaft të vështirë në transfertë.

RB Leipzig vs Liverpool

Fiton RB Leipzig, koeficient 2.90

Skuadra e Leipzig ka fituar 4 ndeshjet e fundit të zhvilluara. Ndërkohë nga ana tjetër Liverpool-i i Jurgen Klopp është shumë larg formës së sezoneve të kaluara. “The Reds” kanë humbur 5 nga 8 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet dhe duket se me këtë formë mund të rrezikojnë shumë dhe në Champions League. Sidomos duke marrë parasysh përgatitjen dhe disiplinën e vendasve. Gjithsesi gjithçka është në tavolinë këtë përballje dhe Champions League gjithmonë rezervon surpriza.

Tondela vs Maritimo

Fiton Tondela, koeficient 2.45

Në këtë përballje të kampionatit portugez si Tondela, ashtu dhe Maritimo do të kërkojnë një rezultat pozitiv për t’i dhënë fund ecurisë së dobët në Primeira Liga. Maritimo ka pësuar disfatë në 5 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet dhe në qoftë se vazhdon me këtë ritme rënia nga kategoria është një skenar i mundshëm. Tondela në krahun tjetër gjendet vetëm 1 vend më lart në renditje se kundërshtarët. Për këtë arsye objektivat e ekipeve janë të njejta dhe sfida pritet të jetë e ashpër.

Parashikime të tjera, Championship England (16 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i ndeshjesKoeficienti
ChampionshipPreston North EndVSWatford2:00PMFiton Watford (2)2.00
ChampionshipStoke CityVSSheffield Wednesday2:00PMFiton Stoke City (1)2.10
ChampionshipBristol CityVSReading2:45PMBarazim (X)3.25
ChampionshipMiddlesbroughVSHuddersfield Town2:45PMBarazim (X) ose fiton Huddersfield Town (2)1.90
ChampionshipWycombe WanderersVSDerby County2:45PMFiton Derby County1.85
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X