Parashikime ndeshjesh, FA Cup 10.02.2021

Everton vs Tottenham Hotspur

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Në 8 ndeshjet e fundit, skuadra e Everton ka mbajtur vetëm 1 herë të paprekur portën e saj. Pak a shumë të njejtat statistika kanë regjistruar dhe të besuarit e Jose Mourinho. Tottenham ia ka dalë të mbajë të paprekur portën në vetëm 1 nga 7 ndeshjet e fundit. Këta dy tregues janë të rëndësishëm, dhe na bëjnë të besojmë se golat nuk do të mungojnë as në këtë përballje. Sidomos duke marrë parasysh se ndeshja është e vlefshme për FA Cup, dhe njëra nga skuadrat do të kualifikohet në raundin tjetër.

Leicester City vs Brighton

Fiton Leicester City, koeficient 1.85

Ekipi i Leicester është padyshim favoriti absolut në përballjen mes tyre dhe Brighton. “Dhelprat” kanë humbur vetëm 1 nga 12 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Për më shumë, Leicester arriti të mposhtë Brighton në shifrat 3-0 në përballjen e fundit mes skuadrave në muajin dhjetor. Për miqtë, një rezultat pozitiv duket në kufijtë e së pamundurës. Në 7 përballjet e fundit me Brighton, të zotët e shtëpisë nuk kanë pësuar asnjëjherë disfatë.

Swansea City vs Manchester City

Fiton Manchester City, koeficient 1.20

Në letër, përballja me Swansea duket e lehtë për djemtë e Guardiolës. Gjithsesi ka disa tregues mjaft interesantë të cilët mund të merren në analizë. Manchester City pësoi disfatë në shifrat 2-0 në shtëpinë e Swansea në vitin 2019. Por gjithsesi, “qytetarët” u rikthyen në ndeshjen pasuese me një fitore. Në këtë transfertë Manchester City do të tentojë të zgjerojë rekordin prej 14 fitoresh rradhazi. Por, dhe të zotët e shtëpisë janë në një formë mjaft të mirë, me 8 fitore në 10 takimet e fundit.

Parashikime të tjera, France Cup (9 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i rezultatitProbabiliteti
France CupAuxerreVSMarseilleFiton Marseille (2)1.90
France CupBordeauxVSToulouseFiton Bordeaux (1)1.70
France CupGrenobleVSMonacoKualifikohet Monaco1.22
France CupNantes vsVSLensBarazim (X)3.30
France CupCaen vsVSParis Saint-GermainShënohen mbi 2.5 gola1.47
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X