Parashikime ndeshjesh, FA Cup, Copa del Rey 11.02.2021

Barnsley vs Chelsea

Fiton Chelsea, koeficient 1.25

Megjithëse në transfertë, skuadra e Chelsea nuk mendon asnjë rezultat tjetër përveç fitores përballë modestëve të Barnsley. Blutë e Londrës kanë pësuar vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e fundit që prej zbarkimit të trajnerit të ri, Thomas Tuchel. Ndërkohë nga ana tjetër, Barnsley ka dështuar të shënojë në 4 nga 7 ndeshjet e fundit. Ka shumë pak shanse që të zotët e shtëpisë të arrijnë të ndalin ekipin nga Premier League, por gjithsesi FA Cup është një kompeticion që ka prodhuar gjithmonë surpriza.

Wolverhampton vs Southampton

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.66

3 përballjet e fundit mes Wolverhampton dhe Southampton, në shtëpinë e Wolverhampton, kanë përfunduar me më pak se 2.5 gola mesatarisht. Të dyja skuadrat kanë një mesatare të ulët realizimesh dhe në sfidat e tjera. Southampton e ka gjetur rrugën e rrjetës më shumë se 1 herë në vetëm 2 nga 12 takimet e fundit. Duke nivelin e skuadrave si dhe historikun e tyre, pritet që kryefjala e kësaj ndeshjeje të jetë reparti difensiv.

Athletic Bilbao vs Levante

Fiton Athletic Bilbao, koeficient 1.85

Skuadra e Levante nuk ka fituar asnjëherë trofe të rëndësishëm në Spanjë, por kësaj rradhe do të tentojë të hedhë një hap të rëndësishëm në transfertë përballë Bilbao. Gjithsesi të zotët e shtëpisë ngelen favoritët kryesorë në këtë takim. Bilbao ia doli të triumfonte ndaj Levante në shifrat 2-0, në ndeshjen e fundit mes tyre para 4 muajsh. Një nga armët më të forta të të zotëve të shtëpisë është dhe eksperienca e madhe në Copa del Rey.

Skuadra e Levante nuk ka fituar asnjëherë trofe të rëndësishëm në Spanjë, por kësaj rradhe do të tentojë të hedhë një hap të rëndësishëm në transfertë përballë Bilbao. Gjithsesi të zotët e shtëpisë ngelen favoritët kryesorë në këtë takim. Bilbao ia doli të triumfonte ndaj Levante në shifrat 2-0, në ndeshjen e fundit mes tyre para 4 muajsh. Një nga armët më të forta të të zotëve të shtëpisë është dhe eksperienca e madhe në Copa del Rey.

Parashikime të tjera, France Cup, Belgium Cup (11 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i rezultatitKoeficienti
French CupSochauxVSSaint-EtienneBarazim (X)3.40
French CupAngersVSRennesFiton Rennes (2)2.37
Belgian CupBeerschotVSKV MechelenKualifikohet Mechelen1.75
Belgian CupGentVSSporting CharleroiFiton Gent (1)1.75
Belgian CupUnion St.GilloiseVSAnderlechtFiton Anderlecht (2)1.85
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X