Parashikime ndeshjesh, Kupa e Botës 2022 – 21.11.2022

Angli <—VS—> Iran

Fiton Anglia / koeficient 1.37

Në 7 ndeshjet e luajtura në Euro 2020, Angia pësoi vetëm 2 gola përgjatë kohës së rregullt. Për më shumë, “3 Luanët” fituan pa pësuar gol në 7 prej takimeve kualifikuese për Kupën e Botës. Irani nga ana tjetër është një ekip modest që ka shënuar vetëm 3 gola në 2 paraqitjet e fundit në botëror. Sipas të gjitha gjasave të besuarit e trajnerit Southgate do të marrin 3 pikët, teksa diferencat në kualitet janë shumë të mëdha mes 2 ekipeve.


Senegal <—VS—> Hollandë

Fiton Hollanda / koeficient 1.57

Hollanda është e pamposhtur në 15 ndeshjet e fundit. Senegali nga ana tjetër ka fituar vetëm 4 nga 10 sfidat e fundit. Pavarësisht se “tulipanët” zotërojnë më shumë kualitete individuale sesa senegalezët, përballja është delikate dhe mund të jetë vendimtare për të përcacktuar se cila përfaqësuese do të mbyllë grupin në vendin e parë. Një fakt i rëndësishëm që duhet përmendur është se Senegali nuk do të ketë të disponueshëm Sadio Mane për shkak dëmtimi.


U.S.A <—VS—> Uells

Fiton U.S.A / koeficient 2.47

Kombëtarja e Uellsit ka fituar vetëm 1 nga 7 ndeshjet e fundit kompetitive në arenën ndërkombëtare. Për më shumë, uellsianët kanë dështuar të gjejnë rrugën e rrjetës në 2 përballjet e fundit direkte me U.S.A. Këta të fundit janë përfaqësuesja me moshën mesatare më të vogël në kompeticion, 24.2 vjeç. Gjithsesi, DeAndre Yedlin është i vetmi lojtar në kombëtaren e U.S.A që ka luajtur më parë në një kupë bote, dhe mungesa e eksperiencës mund të rezultojë një problem për amerikanët.


Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La Liga SmartbankMirandesVSCartagenaPeru wins1.58
2China Super LeagueChangchun YataiVSHebeiColombia wins1.85
3China Super LeagueTianjin Jinmen TigerVSShanghai ShenhuaHungary wins2.21
4China Super LeagueChengdu RongchengVSShandong TaishanBoth teams to score1.9
5China Super LeagueGuangzhou CityVSBeijing GuoanNorth Macedonia wins1.58
6China Super LeagueWuhan Three TownsVSMeizhou HakkaNorway wins1.57
7Turkey 1st LigAltayVSGenclerbirligiOxford United wins1.52
8Friendlies U21Poland U21VSTurkey U21Both teams to score1.9
9Friendlies U21Georgia U21VSUkraine U21Belarus wins2.32

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *