Parashikime ndeshjesh, Kupa e Botës – 22.11.2022

Argjentinë <—VS—> Arabi Saudite

Shënohen mbi 2.5 gola / koeficient 1.57

Kombëtarja e Argjentinës është e pamposhtur në 35 ndeshjet e fundit, duke mos pësuar asnjë humbje që prej 2019-ës. Arabia Saudite nga ana tjetër ka dështuar të gjejë rrugën e rrjetës në 3 përballjet ndaj ekipeve latine këtë vit. Duke parë diferencën e madhe në kualitet mes 2 ekipeve, pritet një fitore me goleadë e argjentinasve. Leo Messi me shokë janë ndër favoritët kryesorë për t’i shkuar deri në fund kompeticionit, dhe shanset që të gabojnë janë të pakëta.


Danimarkë <—VS—> Tunizi

Fiton Danimarka / koeficient 1.55

Në 6 nga 8 ndeshjet e fundit, Danimarka ka shënuar të paktën 2 gola. Danezët u paraqitën mjaft mirë në europianin e 2020-ës, pavarësisht situatës mjaft të vështirë të kapitenit Eriksen, dhe pritshmëritë janë të larta dhe në këtë botëror. Tunizia nga ana tjetër është mposhtur në 9 nga 15 paraqitjet e fundit në Kupën e Botës. Ekipi nuk po kalon një moment të keq, por shumica e kundërshtarëve me të cilët janë përballur në javët e fundit kanë qënë modestë.


Meksikë <—VS—> Poloni

Shënojnë të dyja skuadrat / koeficient 1.90

Polonia ia ka dalë të mbajë të paprekur portën e vet në vetëm 1 nga 6 ndeshjet e fundit. Meksika nga ana tjetër ka shënuar në 5 nga 6 takimet e fundit, por ka pësuar gol përballë kundërshtarëve më të fortë. Amerikano-latinët kanë kaluar fazën e grupeve në 8 botërorët e fundit, por përballja me Poloninë do të jetë një test i vështirë. Arma e fortë e polakëve është Robert Lewandowski, i cili ka shënuar 13 gola për kombëtaren e tij, që prej startit të 2021.


Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1World CupFranceVSAustraliaOver 2.5 goals1.73
2League 2Crawley TownVSGillinghamCrawley Town wins2.27
3National LeagueFC Halifax TownVSDorking WanderersFC Halifax Town wins1.95
4China Super LeagueCangzhou Mighty LionsVSDalian ProCangzhou Mighty Lions2.21
5China Super LeagueHenan Songshan LongmenVSWuhan Yangtze RiverHenan Songshan Longmen wins1.31
6China Super LeagueShenzhen FCVSGuangzhouShenzhen FC wins2.27
7China Super LeagueZhejiang ProfessionalVSShanghai PortShanghai Port wins1.57
8Friendlies U21Serbia U21VSNorth Macedonia U21Serbia U21 wins1.68

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *