Parashikime ndeshjesh, Kupa e Botës – 24.11.2022

Portugali <—VS—> Ganë

Fiton Portugalia, koeficient 1.36

Portugalia ka fituar 4 nga 6 ndeshjet e fundit, dhe po kalon një moment mjaft të mirë. E njejta gjë mund të thuhet dhe për Ganën, por afrikanët janë përballur me ekipe më modeste sesa portugezët. Për më shumë Gana është ekipi që renditet më poshtë nga të gjitha skuadrat e tjera të këtij botërori, në renditjen e FIFA. Diferenca në kualitet është gjithashtu e madhe, teksa portugezët kanë në organikën e tyre emra si Ronaldo, Leao, Mendes, Cancelo etj.


Uruguai <—VS—> Kore e Jugut

Fiton Uruguai, koeficient 1.77

Kombëtarja e Uruguait ka fituar 7 nga 9 takimet nën drejtimin e trajnerit Diego Alonso. Për më shumë, amerikano-latinët kanë siguruar fitoren në 6 nga 8 përballjet e fundit në Kupën e Botës. Koreja e Jugut nga ana tjetër është mposhtur në 6 nga 9 ndeshjet e fundit në botëror. Koreanët do të udhëhiqen nga superstari i Tottenham, Son, por Uruguai mbetet favorit, pasi gjithashtu ka një ekip plot talente si Bentancur, Torreira, Valverde, Luis Suarez, Nunez etj.


Brazil <—VS—> Serbi

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.68

Serbia arriti të shënojë plot 18 gola në vetëm 8 ndeshje kualifikuese për Kupën e Botës. Serbët gjithashtu shënuan plot 13 gola në 5 takimet e fundit në Nations League, duke siguruar promocionin. Brazilianët, të cilët janë shpallur 5 herë kampionë bote mbeten favoritë për të marrë 3 pikët, por përballja pritet të ofrojë spekakël dhe gola, duke marrë parasysh kualitetin e madh të të dyja ekipeve, sidomos në repartin e sulmit.

Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1World CupSwitzerlandVSCameroonSwitzerland wins1.77
2FA Women's Super LeagueReading WomenVSLiverpool WomenBoth teams to score1.46
3UEFA Women's Champions LeagueFC Zurich WomenVSOlympique Lyon WomenOver 3.5 goals1.82
4UEFA Women's Champions LeagueJuventus WomenVSArsenal WomenArsenal Women wins1.87
5UEFA Women's Champions LeagueBarcelona WomenVSBayern Munich WomenBarcelona Women wins1.25
6UEFA Women's Champions LeagueSL Benfica WomenVSFC Rosengaard WomenSL Benfica Women wins1.99
7China League OneGuangxi BaoyunVSXinjiang TianshanGuangxi Baoyun wins1.42
8China League OneQingdao HainiuVSQingdao Youth IslandBoth teams to score2.29
9China League OneShanghai JiadingVSShaanxi ChanganShaanxi Changan wins1.56
10Angola GirabolaSagrada EsperancaVSRecreativo do LiboloSagrada Esperanca wins1.43
11Angola GirabolaPrimeiro de AgostoVSSporting de BenguelaOver 2.5 goals1.52

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *