Parashikime ndeshjesh, Kupa e Botës, Championship 03.12.2022

Hollandë <—VS—> USA

Fiton Hollanda / koeficient 1.95

Hollanda është e pamposhtur në 10 ndeshjet e fundit në Kupën e Botës, nën drejtimin e trajnerit Louis van Gaal. “Tulipanët” kanë fituar 7 prej këtyre paraqitjeve. Për më shumë, Hollanda ka triumfuar në 13 nga 19 përballjet e fundit në Kupën e Botës, ndaj kundërshtarëve jo-europianë. USA nga ana tjetër ka humbur 13 nga 19 takimet e fundit përballë ekipeve europiane në botëror. Diferencat në kualitet janë të mëdha mes përfaqësueseve dhe të besuarit e Van Gaal nuk pritet të gabojnë.


Argjentinë <—VS—> Australi

Fiton Argjentina / koeficient 1.21

Kombëtarja e Argjentinës ka pësuar vetëm 4 gola në 12 ndeshje gjatë këtij viti. Leo Messi me shokë ka fituar 7 nga 8 takimet e fundit, pa pësuar asnjë gol. Australia nga ana tjetër ia doli të kualifikohej në mënyrë mjaft impresive nga grupi D, duke lënë pas Tunizinë dhe Danimarkën. Gjithsesi, Argjentina është një kundërshtar tejet i fortë për australianët, dhe gjasat për surpriza janë shumë të pakëta. Amerikano-latinët kanë fituar 2 ndeshjet e fundit me rezultatin 2-0.


Sunderland <—VS—> Millwall

Fiton Sunderland / koeficient 2.51

Pas pushimit 3 javor, Sunderland do të rikthehet më i fortë në këtë përballje, duke qënë se një sërë lojtarësh të rëndësishëm janë rikuperuar nga dëmtimi. Millwall nga ana tjetër ka fituar vetëm 4 nga 26 ndeshjet e fundit në kampionat, ku ka zbritur në lojë jo si ekipi favorit, në transfertë. Gjithsesi, përballja pritet të jetë mjaft e luftuar, duke qënë se Sunderland rrallë herë ka fituar pa pësuar gol në fushën e vet, gjatë këtij sezoni.


Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1League 1Derby CountyVSSheffield WednesdaySheffield Wednesday wins2.28
2League 1Milton Keynes DonsVSBurton AlbionMilton Keynes Dons wins2.28
3League 1Shrewsbury TownVSLincoln CityShrewsbury Town wins2.24
4League 1Forest Green RoversVSCambridge UnitedBoth teams to score1.75
5League 1Accrington StanleyVSOxford UnitedBoth teams to score1.6
6League 2AFC WimbledonVSGrimsby TownGrimsby Town wins2.42
7League 2GillinghamVSSalford CitySalford City wins2.3
8League 2Leyton OrientVSBradford CityLeyton Orient wins2.23
9League 2Carlisle UnitedVSSutton UnitedCarlisle United wins2.2
10League 2Crawley TownVSSwindon TownSwindon Town wins1.99

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Tornado Bet100%, deri në $100Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New Bookmaker in the house, great odds and Welcome Bonus, "TORNADO BET"

X