Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga 2, Primeira Liga 01.02.2021

Real Betis vs Osasuna

Fiton Real Betis, koeficient 1.85

Real Betis ka fituar 5 dhe ka barazuar vetëm 1 nga 6 ndeshjet e fundit përballë Osasuna. Kjo është një statistikë që sigurisht i jep më shumë kurajo të zotëve të shtëpisë për një rezultat pozitiv. Betis gjithashtu është i pamposhtur prej 7 ndeshjesh në të gjitha kompeticionet. Ndërsa në krahun tjetër, Osasuna ka fituar vetëm 1 nga 10 përballjet në transfertë këtë sezon të La Liga. Për këtë arsye, avantazhi është i qartë për vendasit në këtë sfidë.

FC Porto vs Rio Ave

Fiton FC Porto, koeficient 1.36

Skuadra e Portos është e pamposhtur prej 9 ndeshjesh në kampionat, duke fituar madje 8 prej tyre. Kjo, por dhe fakti se luajnë në shtëpinë e tyre, i bën ata favoritët kryesorë për të fituar përballjen me Rio Ave. Miqtë ndërkohë nga ana e tyre kanë shënuar vetëm 4 gola në 8 përballje në transfertë këtë sezon. Shanset e Rio Ave për një rezultat pozitiv duken shumë të vogla dhe pritet që Porto të vendosë autoritetin që në fillim të ndeshjes.

Hannover 96 vs Osnabruck

Shënojnë të dyja skuadrat (JO), koeficient 1.90

Ekipi i Osnabruck ndodhet në një moment mjaft delikat në Bundesliga 2. Miqtë vijnë në këtë takim pas 4 humbjeve rresht në ndeshjet e fundit. Duke thënë këtë, Hannover 96 mund të rezultojë një kundërshtar mjaft i fortë për Osnabruck. Sidomos duke marrë parasysh që të zotët e shtëpisë kanë fituar 5 nga 8 përballjet në shtëpi, dhe 4 prej këtyre fitoreve duke mbajtur të paprekur rrjetën. Ndërkohë Osnabruck ka dështuar të gjejë rrugën e rrjetës në 5 nga 7 takimet e fundit në kampionat.

SkuadraVSSkuadraParashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Santa ClaravsBelenenses SADFiton Santa Clara (1)2.10
MoreirensevsSC BragaFiton Braga (2)1.55
Sporting CPvsBenficaBarazim (X)3.30
Jong AZ AlkmaarvsFC EindhovenBarazim ose fiton AZ Alkmaar1.57
NAC BredavsAlmere City FCFiton Almere City FC (2)2.30
Chindia TargovistevsCFR Cluj1 deri 3 gola1.48
FluminensevsGoiasFiton Fluminese1.66
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X