Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, Serie A 09.01.2021

Granada vs Barcelona

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66

Barcelona do të luajë përballë Granadës në një transfertë mjaft delikate për katalanasit. Granada ia ka dalë të gjejë rrugën e rrjetës në 8 përballjet e zhvilluara në shtëpinë e saj këtë sezon, duke shënuar plot 14 gola në Los Carmenes. Ndërkohë, nga ana tjetër rekordi i Barcelonës në ndeshjet në transfertë këtë sezon nuk është më i miri. Leo Messi me shokë kanë pësuar gol në 5 nga këto 8 përballje. Kurse Granada nga ana e saj ia ka dalë të fitojë 5 nga 8 ndeshje në shtëpinë e saj, dhe ka humbur vetëm 1.

RB Leipzig vs Borussia Dortmund

Fiton Leipzig, koeficient 2.30

Skuadra e Leipzig po kalon një moment fantastik, teksa nuk e njeh shijen e humbjes në 9 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticonet. Por, nuk mund të thuhet e njejta gjë për rivalët e Dortmund. Vizitorët kanë triumfuar në vetëm 4 nga 9 takimet e fundit të zhvilluara. Megjithëse Dortmund ia doli të rikthehej tek fitorja përballë Wolfsburg, përsëri lojtarët shfaqën shenja pasigurie në lojën e tyre. Në qoftë se këto luhatje ekzistojnë dhe përballë Leipzig, kjo do të jetë një transfertë shumë e vështirë për gjigandët gjermanë.

AC Milan vs Torino

Fiton Milan, koeficient 1.61

Milan pritet të rikthehet te fitorja pas humbjes me Juventus, e cila i dha fund dhe vrullit të kuqezinjëve si ekip i pamposhtur. Gjithsesi një humbje përballë kampionëve në fuqi nuk është fundi i botës, dhe Milan ka gjithçka që duhet për të marrë një rezultat pozitiv përballë Torino, dhe për të vazhduar rrugën për titull. Sidomos duke marrë parasysh se kuqezinjtë ia kanë dalë të shënojnë plot 35 herë në 16 ndeshje. Gjithçka të çon drejt një fitoreje të lehtë për Milan. 

Parashikime të tjera, Bundesliga (9 Janar)

NdeshjaParashikimi ndeshjesKoeficienti
Union Berlin vs WolfsburgFiton Wolfsburg2.30
Schalke 04 vs HoffenheimShënohen mbi 2 gola1.57
Mainz 05 vs Eintracht FrankfurtShënohen mbi 2 gola1.53
Bayer Leverkusen vs Werder BremenFiton Bayer Leverkusen1.44
Freiburg vs  FC KölnShënohen mbi 3 gola3.20
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X