Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, Serie A – 10.01.2021

Levante vs Eibar

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75

Në 9 nga 11 ndeshjet e fundit që Levante ka zhvilluar, si ekipi, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë arritur të gjejnë rrugën e rrjetës. Një situatë e ngjashme është dhe në kampin e Eibar. Në 4 nga 5 ndeshjet e fundit që vizitorët kanë zhvilluar, të dyja skuadrat kanë arritur të shënojnë. Duke thënë këto pritet një përballje interesante mes dy ekipeve, të cilat mesa duket nuk kanë vështirësi për të zhbllokuar rezultatin, por gjithashtu kanë probleme për të mbajtur të paprekur portën e vet.

Augsburg vs Stuttgart

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 2.10

Augsburg dhe Stuttgart i ndan vetëm 1 pikë nga njëra-tjetra pas plot 14 javëve të Bundesliga. Golat kanë qënë të pakët në përballjet që skuadrat kanë zhvilluar respektivisht në kampionat. Situata është e njejtë dhe me historikun e përballjeve mes tyre. Në 4 nga 5 takimet e fundit mes Augsburg dhe Stuttgart është shënuar 1 gol ose asnjë. Mesa duket, tradita do të vazhdojë dhe kryefjala e këtij takimi me shumë gjasa do të jetë përsëri mbrojtja.

Roma vs Inter Milan

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.5

Kryefjala në Serie A ditën e dielë është padyshim përballja mes dy gjigandëve, Roma dhe Inter. Të dyja ekipet vijnë në këtë sfidë në një formë mjaft të mirë. Inter, megjithëse pësoi disfatë në mesin e javës, përsëri ka triumfuar në 8 nga 9 përballjet e fundit në Serie A. Roma gjithashtu ka një rekord mjaft pozitiv me 5 fitore në 6 takimet e fundit. Një tjetër statistikë mjaft interesante është se ndeshjet mes Romës dhe Interit janë përballjet që kanë prodhuar më shumë gola në historinë e kampionatit italian, plot 503 gola në 174 ndeshje.

Parashikime të tjera, FA Cup ( 10 Janar )

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficient
Barnsley vs Tranmere RoversShënohen më shumë se 3 gola2.60
Chelsea vs MorecambeShënohen më shumë se 4 gola2.40
Manchester City vs Birmingham CityKualifikohet Man. City1.11
Marine vs Tottenham HotspurShënojnë të dyja skuadrat3.40
Newport County vs BrightonKualifikohet Brighton1.22
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X