Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, Serie A – 22.01.2021

Levante vs Valladolid

Fiton Levante, koeficient 2.05

Skuadra e Levante ia ka dalë të fitojë 4 ndeshjet e fundit të zhvilluara në shtëpinë e saj. Ndërsa Valladolid ka pësuar disfatë në 4 nga 5 sifdat e fundit me Levante në transfertë. Kjo është një statistikë e rëndësishme që tregon se si mund të shkojnë gjërat dhe kësaj rradhe. Gjithsesi, të zotët e shtëpisë duhet të tregohen të kujdesshëm. Kjo pasi Levante ka pësuar gol në të gjitha ndeshjet e zhvilluara në shtëpi këtë sezon të La Liga, përveç një përballjeje.

Borussia Monchengladbach vs Borussia Dortmund

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50

12 përballjet e fundit mes Borussia Monchengladbach dhe Borussia Dortmund kanë prodhuar mesatarisht plot 3.41 gola për ndeshje. Ndërkohë vet Monchengladbach nga ana e tyre kanë një mesatare prej 3.35 gola për ndeshje (nga të dyja skuadrat), në shtëpinë e tyre këtë sezon. Këto statistika tregojnë qartë se me shumë mundësi, golat nuk do të mungojnë as në këtë përballje. Të dyja skuadrat pritet të nisin takimin në formacion të orientuar drejt sulmit.

Benevento vs Torino

Fiton Benevento, koeficient 2.80

Një përballje mjaft e fortë do të jetë ajo mes Benevento dhe Torino e vlefshme për Serie A. Të zotët e shtëpisë kanë gjetur fitoren në 6 nga 9 ndeshje përballë ekipeve në dhjetëshen e fundit të renditjes në Serie A. Sa për vizitorët nga Torino, ata janë në një moment vërtet kritik, me vetëm 2 fitore në 18 ndeshje të zhvilluara. Kjo e vendos skuadrën nga Torino në rrezik potencial për rënie nga kategoria. Për këtë arsye ata pritet të japing gjithçka përballë Benevento në fushën e lojës.

Parashikime të tjera, FA Cup, Ligue 1 etj (22 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Chorley vs Wolverhampton WanderersShënohen mbi 2.5 gola1.36
Paris Saint-Germain vs MontpellierShënojnë të dyja ekipet1.95
Willem II vs PEC ZwolleFiton Willem II2.37
Anderlecht vs Waasland-BeverenShënojnë të dyja ekipet1.57
Fortuna Duesseldorf vs Greuther FuerthFiton Fortuna Duesseldorf2.30
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X