Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, Serie A 24.01.2021

Juventus vs Bologna

Fiton Juventus, koeficient 1.36

Pas fitores së Superkupës përballë Napolit, Juventus vjen në këtë ndeshje akoma më i motivuar për të marrë një rezultat pozitiv. Dhe duket se dhe statistikat mbështesin skuadrën e Andrea Pirlo. “Zonja e Vjetër” ka triumfuar në 13 nga 16 ndeshjet e fundit me Bolognan dhe kjo gjë pritet të ndodhë sërish. Sidomos duke marrë parasysh diferencën e madhe në kualitete mes skuadrave. Kjo diferencë pasqyrohet dhe në renditjen e përgjithshme, ku Bologna ndodhet në vendin e 12.

Atletico Madrid vs Valencia

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.10

Skuadra e Atletico Madrid është padyshim favoritja e këtij takimi, duke marrë parasysh se madrilenët kryesojnë renditjen dhe janë të pamposhtur në 20 takimet e fundit në shtëpinë e tyre në La Liga. Por gjithsesi djemtë e Simeone duhet të bëjnë kujdes. Kjo pasi rivalët e Valencia ia kanë dalë të gjejnë rrugën e rrjetës në 4 përballjet e fundit mes dy ekipeve. Një statistikë që i jep shpresë Valencias për një rezultat pozitiv. Gjithsesi të ashtuquajturit “Los Che”, nuk kanë fituar asnjë prej 12 takimeve të fundit përballë Atletico Madrid.

Schalke vs Bayern Munich

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70

Gjigandët e Bayern Munich kanë fituar në 9 ndeshjet e fundit përballë Schalke. Këtu përfshihet dhe fitorja shkatërruese në shifrat 8-0 në fillim të këtij sezoni. Gjithsesi ajo ndeshje ishte e vetmja e këtij sezoni, ku Bayern ia doli të mbante të parekur portën e tij. Kjo do të thotë se pavarësisht se janë kampionë absolutë në Bundesliga, Bayern ka treguar se mund të pësojë lehtësisht gola. Megjithatë Schalke ka arritur të gjejë golin në 3 ndeshjet e fundit në transfertë, do t’i duhet një punë shumë e madhe për të vënë në vështirësi bavarezët.

Parashikime të tjera, FA Cup (24 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Manchester United vs LiverpoolFiton Liverpool2.62
Chelsea vs Luton TownShënohen mbi 2.5 gola1.44
Brentford vs Leicester CityKualifikohet Leicester1.36
Fulham vs BurnleyFiton Fulham2.25
Everton vs Sheffield WednesdayFiton Everton1.33
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X