Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, Serie A – 29.01.2021

Real Valladolid vs SD Huesca

Barazim, koeficient 3.20

Skuadra e Huesca ka barazuar 10 nga 20 përballje në La Liga këtë sezon. Ndërsa Valladolid ka fituar vetëm 2 nga 10 përballje që ka zhvilluar në shtëpinë e tyre. Me këto statistika mjaft interesante, barazimi duket një rezultat mjaft i mundshëm. Ky ishte rasti dhe në ndeshjen që skuadrat zhvilluan së bashku në muajin tetor, ku secila mori nga 1 pikë. Golat pritet të jenë të pakët dhe për shkak të kualiteteve jo dhe aq premtuese të ekipeve, që gjenden të dyja në 5-shen e fundit të renditjes së La Liga.

Stuttgart vs Mainz

Barazim ose fiton Mainz, koeficient 2.10

Skuadra e Mainz do të luajë shanset e saj në transfertë përballë një Stuttgarti që nuk ka fituar asnjë ndeshje në shtëpinë e tyre këtë sezon. Ndërkohë Mainz arriti të triumfojë ndaj Leipzig në shifrat 3-2 në ndeshjen e fundit. Për më shumë, vizitorët kanë arritur të shmangin humbjen në 3 nga 5 ndeshjet e fundit në transfertë. Duke marrë parasysh këto, Stuttgart nuk do ta ketë të lehtë të sigurojë një rezultat pozitiv përballë kundërshtarëve.

Torino vs Fiorentina

Fiton Fiorentina, koeficient 2.65

Megjithëse Torinon dhe Fiorentinën i ndan shumë pak në këtë përballje, duket se vizitorët kanë një avantazh të vogël. Të paktën në letër. Kjo pasi Torino ka dështuar të fitojë 11 ndeshjet e fundit në shtëpinë e tyre. Ndërkohë nga krahu tjetër, Fiorentina nuk ka humbur asnjë përballje me skuadrat që renditen më poshtë se ajo në renditjen e përgjithshme të Serie A. Gjithsesi asgjë nuk mund të thuhet me siguri dhe surprizat kanë qënë të shumta mes skuadrave italiane ditët e fundit. 

Parashikime të tjera, Superliga Turke, Portugal Cup etj.

NdeshjaParashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Yeni Malatyaspor vs Fatih KaragumrukFiton Yeni Malatyaspor2.15
Gaziantep FK vs GalatasarayFiton Galatasaray1.85
SC Braga vs Santa ClaraBarazim ose fiton Santa Clara2.62
Gil Vicente vs FC PortoShënojnë të dyja skuadrat1.90
Wuerzburger Kickers vs Fortuna DuesseldorfFiton Fortuna Duesseldorf1.72
Al Jazira vs Al-NasrFiton Al Jazira2
Grasshoppers vs AarauFiton Grasshoppers1.86
Antwerp vs Waasland-BeverenAntwerp shënon mbi 1.5 gola1.45
Lyon vs Bordeaux1 ose 2, nën 4.5 gola1.40
Play your next bet in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X