Parashikime ndeshjesh, La Liga, FA Cup, Coppa Italia 09.02.2021

Real Madrid vs Getafe

Fiton Real Madrid, koeficient 1.53

Galaktikët e Real Madrid kanë fituar 12 nga 13 përballjet e fundit me Getafe, duke u ndalur vetëm 1 herë në barazim. Për më shumë Los Blancos kanë fituar 4 nga 5 takimet e fundit në shtëpi, 3 prej të cilëve duke mbajtur portën e tyre të paprekur. Duke thënë këto, megjithëse Real Madrid ka pasur disa momente të dobëta këtë sezon, nuk duket se Getafe është një kërcënim real për të besuarit e Zidane.

Manchester United vs West Ham

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.57

FA Cup rikthehet në Angli duke vënë përballë njëri-tjetrit, “Djajtë e Kuq” të United dhe West Ham. Në 4 nga 5 ndeshjet e këtyre të fundit në kampionat, si West Ham ashtu dhe kundërshtarët e tyre e kanë gjetur rrugën e rrjetës. Të ashtuquajturit “The Hammers” kanë gjetur golin në secilën prej 9 ndeshjeve të fundit. Gjithsesi tani do të kenë përballë Manchester United, ekip i cili po zhvillon një sezon mjaft të mirë në Premier League. Duke parë dhe natyrën e kompeticionit, pritet spektakël nga të dyja skuadrat.

Juventus vs Inter

Kualifikohet Juventus, koeficient 1.28

Akti i dytë i super-përballjes midis Juventus dhe Inter do të luhet këtë të martë, për të vendosur se cila prej skuadrave do të kualifikohet. Skuadrat janë shumë afër me njëra-tjetrën dhe secila prej tyre mund të triumfojë në këtë takim. Gjithsesi “Zonja e Vjetër” ka avantazhin e qartë për kualifikim, pas fitores në ndeshjen e parë me rezultatin 2-1, me dy gola të Cristiano Ronaldos. Por, Antonio Conte nuk ka ndërmend të dorëzohet, duke ditur shumë mirë se Interi i tij ka gjithçka në dorë për të kthyer ndeshjen në favorin e tyre.

Parashikime të tjera, Serie B (9 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i ndeshjeveProbabiliteti
Serie BEmpoliVSPescaraFiton Empoli (1)1.53
Serie BL.R. Vicenza VirtusVSMonzaFiton Monza (2)1.85
Serie BLecceVSBresciaBarazim (X)1.80
Serie BSPALVSPordenone CalcioBarazim (X) ose fiton SPAL (1)1.28
Serie BVeneziaVSCremoneseFiton Venezia (1)2.25
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X