Parashikime ndeshjesh, La Liga, Premier League, Bundesliga 03.01.2021

Chelsea vs Manchester City

Shënohen jo më shumë se 2.5 gola, koeficient 2.10

Premier League rikthehet këtë vit të ri me një super përballje, pikërisht Chelsea vs Manchester City. Por gjithsesi, duke marrë parasysh statistikat, pritet që skuadrat të tregohen të rezervuara përballë njëra tjetrës. Ekipi i Guardiolës ka shënuar 18 gola më pak në këtë fazë të sezonit, krahasuar me vitin e kaluar. Gjithashtu dhe Chelsea ka shënuar vetëm një gol në 5 përballjet e fundit kundër 8 ekipeve që kryesojnë kampionatin anglez. Pra pritet një ndeshje mjaft e luftuar.

Huesca vs Barcelona

Fiton Barcelona, koeficient 1.45

Megjithëse Huesca ndodhet në fundin e renditjes së La Liga, kjo nuk do të thotë se Barcelona do të ketë një ndeshje të lehtë. Sidomos duke marrë parasysh se të zotët e shtëpisë kanë pësuar vetëm 1 gol për ndeshje në stadiumin e tyre El Alcoraz. Ndërkohë dhe Barcelona nuk është aspak në formën e tyre më të mirë. Katalanasit kanë shënuar vetëm 8 gola në ndeshjet në transfertë në këtë sezon të La Liga-s. Gjithashtu ata barazuan 1-1 në ndeshjen e fundit përballë Eibar. Ky rezultat mund të shërbejë si motivim shtesë për Huesca, për të kërkuar dhe ata një rezultat pozitiv. Por sigurisht, katalanasit mbeten favoritët kryesorë.

Borussia Dortmund vs Wolfsburg

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.61

Borussia Dortmund dhe Wolfsburg do të vihen përballë njëra-tjetrës në një përballje ku diferencat mes skuadrave janë të vogla. Dortmund ka pësuar disfatë në 3 nga 5 ndeshjet e fundit dhe ndodhet në një moment mjaft delikat. Ndërkaq Wolfsburg ia ka dalë të fitojë 3 nga 5 përballjet e fundit, duke kaluar kundërshtarët e Dortmund në renditjen e përgjithshme. Të dyja ekipet kanë gjetur rrugën e rrjetës në 5 përballjet e fundit, dhe me vetëm 2 pikë diferencë në renditje pritet që Dortmund dhe Wolfsburg të japin gjithçka në fushë.

Parashikime të tjera, Serie A (3 Janar)

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Juventus vs UdineseFiton Juventus1.40
Benevento vs AC MilanFiton AC Milan1.60
Roma vs SampdoriaBarazim ose fiton Sampdoria2.50
Parma vs TorinoShënojnë të dyja skuadrat1.61
Inter Milan vs CrotoneShënohen mbi 2.5 gola1.44
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X