Parashikime ndeshjesh, La Liga, Premier League, Bundesliga 15.12.2020

Real Madrid vs Athletic Bilbao

Fiton Real Madrid, koeficient 1.15

Gjigandët e Real Madrid nuk janë mposhtur nga Bilbao në 16 takimet e fundit të zhvilluara në shtëpinë e tyre. Madje “Los Blancos” ia kanë dalë të fitojnë 14 prej tyre. Gjithashtu ata vijnë në këtë përballje në një moment mjaft të mirë, pas fitores 2-0 kundër rivalëve të betuar të Atletico Madrid. Ndërkohë nga ana tjetër, Bilbao përgjithësisht ka shënuar rezultate negative në ndeshjet në transfertë, në këtë sezon të La Liga. Skenari më i mundshëm është një fitore e madrilenëve, por gjithçka mund të ndodhë.

Manchester City vs West Bromwich Albion

Fiton Manchester City pa pësuar gol, koeficient 1.3

Favoritët në këtë përballje janë sigurisht “qytetarët”. Skuadra e Manchester City ia ka dale të mbajë të paprekur rrjetën e saj në 6 takimet e fundit në të gjitha kompeticionet. Ndërkaq, nga ana tjetër, West Brom ka shënuar vetëm 4 gola në 9 ndeshjet e fundit të zhvilluara në Premier League. Dhe për më shumë, këta 4 gola erdhën ndaj skuadrave që gjenden në pjesën e poshtme të renditjes së kampionatit anglez. Të gjitha statistikat të çojnë drejt një fitoreje të pastër të djemëve të Guardiolës.

Werder Bremen vs Borussia Dortmund

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.45

Përballja mes Werder Bremen dhe Dortmund do të jetë një nga sfidat delikate të kësaj jave në Bundesliga. Borussia gjendet në një moment të vështirë pas humbjes 5-1 ndaj Stuttgart, dhe shkarkimit të trajnerit Lucien Favre. Skuadra ia ka dalë të fitojë vetëm 1 nga 5 ndeshjet e fundit në kampionat, dhe fitorja duket e vështirë.

Werder Bremen nga ana e tyre megjithëse jo në formën më të mirë të mundshme, përsëri ia kanë dalë të gjejnë rrjetën. Ata kanë shënuar në të gjitha ndeshjet e zhvilluara në Bundesliga këtë sezon, përveç njërës. Në këto rrethana, të dyja skuadrat do të kërkojnë golin dhe fitoren, duke u përpjekur të përfitojnë nga gjendja e kundërshtarit.

Rezultatet finale:

NdeshjetParashikime
Real Madrid vs Athletic BilbaoFiton Real Madrid, koeficient 1.15
Manchester City vs West Bromwich AlbionFiton Manchester City pa pësuar gol, koeficient 1.3
Werder Bremen vs Borussia DortmundShënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.45
Luaj Bastin e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X