Parashikime ndeshjesh, La Liga, Premier League, Coppa Italia 12.01.2021

Burnley vs Manchester

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72

Skuadra e Manchester United ka pësuar gol në të gjitha përballjet në transfertë këtë sezon të Premier League. Por, “Djajtë e Kuq” kanë fituar 6 nga 7 ndeshjet në transfertë që kanë zhvilluar, tregues ky që megjithëse pësojnë gola, ekipi vjen si favorit edhe në këtë sfidë. Nga ana tjetër dhe skuadra e Burnley ka një rekord pozitiv në shtëpi. Të zotët e shtëpisë kanë gjetur rrugën e rrjetës në 4 ndeshjet e fundit të zhvilluara në stadiumin e tyre. United është padyshim skuadra më e mirë në këtë mes, por në qoftë se duan të rrëmbejnë 3 pikët, djemtë e Solskjaer duhet të tregohen të kujdesshëm.

Atletico Madrid vs Sevilla

Fiton Atletico Madrid, koeficient 2.05

Këtë javë, “Los Colchoneros” do të kenë një test të vështirë përballë një kundërshtari problematic si Sevilla. Por Atletico Madrid është në krye të renditjes jo rastësisht. Madrilenët kanë fituar 7 ndeshje dhe kanë barazuar vetëm 1 nga 8 ndeshjet gjithsej të zhvilluara në shtëpi. Por dhe Sevilla, megjithëse jo favorite në këtë sfidë, vjen në një formë mjaft të mirë. Djemtë e  Julen Lopetegui kanë fituar 7 nga 10 ndeshjet e fundit në kampionat. Megjithatë në transfertë kanë pësuar humbje në ndeshjet kundër Granada dhe Athletic Bilbao.

AC Milan vs Torino

Fiton AC Milan, koeficient 1.60

Milan do të ketë si qëllim përballë Torino, të shfaqë të njejtën formë të mirë që ka treguar dhe në kampionat. Kuqezinjtë kanë humbur vetëm 4 nga 23 përballjet e fundit në Coppa Italia, një statistikë mjaft pozitive. Ndërkaq, nga ana tjetër Torino ka humbur çdo ndeshje në transfertë përballë 4 ekipeve që kryesojnë klasifikimin e Serie A. Ky trend pritet të vazhdojë, me miqtë që kanë shumë pak shanse për t’i bërë presion real ekipit të Pioli

Më shumë Parashikime ndeshjesh, Premier League, Kupa e Portugalisë (12 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Sheffield United vs Newcastle UnitedFiton Sheffield United2.40
Wolverhampton Wanderers vs EvertonShënojnë të dyja skuadrat2.00
Rio Ave vs EstorilFiton Rio Ave1.90
Moreirense vs Santa ClaraShënohen mbi 2.5 gola (JO)1.47
Nacional vs FC PortoShënojnë të dyja skuadrat2.10
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X