Parashikime ndeshjesh, La Liga, Premier League, Serie A 13.12.2020

Barcelona vs Levante

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.57

Nga 8 ndeshjet e fundit të zhvilluara në La Liga, Barcelona ka pësuar gol në 7 prej tyre. Një statistikë e tillë, si dhe fakti se Levante është e pamposhtur prej 6 takimesh në të bëjnë të mendosh se përballja e të dielës mes katalanasve dhe Levantes do të jetë një sfidë mjaft e luftuar. Levante, gjithashtu ka shënuar gol në 8 nga 11 ndeshjet e zhvilluara në kampionat. Ndërsa Barcelona, megjithëse ka shfaqur shumë lëkundje, ende ngelet mjaft e rrezikshme në sulm. Golat janë të garantuar.

Fulham vs Liverpool

Liverpool shënon mbi 2.5 gola, koeficient 1.5

Fulham mban rekordin për mbrojtjen e dytë më të keqe në Premier League, me plot 21 gola të pësuar. Ndërkohë, nga krahu tjetër, Liverpool ia ka dalë të shënojë 3 ose më shumë gola në 2 nga 3 përballjet e fundit në kampionat. Dhe pritet që “The Reds” të bëjnë pikërisht të njejtën gjë përballë rivalëve modestë. Liverpool ka dhe një tjetër armë të fortë, pikërisht sulmuesin Mohamed Salah. Egjiptiani ka shënuar 9 herë në 10 paraqitje në Premier League këtë vit. 

AC Milan vs Parma

Fiton AC Milan, koeficient 1.28

Ditën e diel Milan ka çdo mundësi që të rrëmbejë fitoren ndaj Parma-s, e cila nga ana e vet ka dështuar të shënojë gol në 3 nga 4 përballjet e fundit. Kuqezinjtë janë të pamposhtur në 10 përballjet e para të Serie A, madje duke fituar 8 prej tyre. Gjithashtu, në të treja fitoret e arritura në shtëpinë e tyre, Milan ia ka dalë të mbajë të paprekur rrjetën. Ndërkaq, gjithçka për Parmën të bën të besosh se kjo skuadër nuk e ka fuqinë e duhur sulmuese për të intimiduar kuqezinjtë, sidomos në shtëpinë e tyre. Edhe kjo ndeshje pritet të sjellë një fitore për Milan.

Luaj Bastin e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X