Parashikime ndeshjesh, La Liga, Premier League, Serie A 20.12.2020

Eibar vs Real Madrid

Fiton Real Madrid, koeficient 1.5

Gjigandët e Real Madrid ia kanë dalë të fitojnë 3 ndeshjet e fundit në La Liga, dhe madje në dy prej tyre ia dolën të mbajnë rrjetën të paprekur. Nga ana tjetër, kundërshtarët modestë të Eibar ende nuk kanë marrë një fitore në 7 ndeshjet e para të zhvilluara në shtëpinë e tyre në këtë sezon. Diferenca me dy ekipeve është mjaft e madhe dhe Eibar nuk pritet të përbëjë asnjë problem serioz për madrilenët në rrugën e tyre.

Tottenham Hotspur vs Leicester City

Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 2.05

Skuadra e Tottenham ka fituar tre ndeshjet e fundit në shtëpinë e saj përballë Leicester. Një statistikë kjo që u jep mjaft shpresë djemëve të Jose Mourinho për një tjetër rezultat pozitiv. Ndërkohë nga ana tjetër, Leicester ka pësuar disfatë në 3 nga 5 ndeshjet e fundit në Premier League dhe nuk po kalon formën më të mirë të mundshme. Problem për ta në këtë përballje do të jetë veçanërisht sulmuesi Harry Kane, i cili u ka shënuar “dhelprave” 3 gola në 2 ndeshjet e fundit.

Lazio vs Napoli

Barazim, koeficient 3.4

Ndonëse Napoli vjen me një rekord dhe rezultate më të mira në këtë përballje, fitorja do të jetë përsëri një mision i vështirë. Skuadra e Lazio do të sfidojë në shtëpinë e vet, një Napol që vjen në këtë ndeshje me shumë mungesa për shkak të dëmtimeve. Mes të tjerëve për napoletanët do të mungojnë emra të rëndësishëm, kryesisht në repartin ofensiv si: Lorenzo Insigne, Dries Mertens dhe Victor Osimhen. Lazio, megjithëse në një formë të dobët ka barazuar në 3 nga 5 ndeshjet e fundit të zhvilluara. Kështu, ata mund të bëhen shumë lehtë pengesë, dhe për Napolin që vjen si favorit.

Parashikime të tjera, SERIE A

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Torino vs BolognaShënojnë të dyja skuadrat1.57
Benevento vs GenoaFiton Benevento2.10
Sassuolo vs AC MilanFiton AC Milan2.10
Atalanta vs RomaBarazim ose fiton Roma (Double Chance)1.61
Inter Milan vs SpeziaFiton Inter1.2
Cagliari vs Udinese Shënohen mbi 2.5 gola1.90
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X