Parashikime ndeshjesh, Premier League 05.12.2020

Manchester City vs Fulham

Shënohen mbi 4 gola, koeficient 1.75

Skuadra e Pep Guardiolës arriti të shënonte 5 gola ndaj Burnley në sfidën e kaluar. Ky rezultat ishte një tregues i qartë i potencialit të “qytetarëve”, sidomos ndaj skuadrave më të dobëta në Premier League. Por një tjetër statistikë interesante është se skuadra e Fulham ka gjetur golin në katër nga pesë ndeshjet e tyre të fundit. Të dyja këto statistika na mjaftojnë për të parashikuar një ndeshje me spektakël dhe shumë gola. Dhe sigurisht, një fitore për Manchester City.

West Ham vs Manchester United

Shënon gol Edinson Cavani, koeficient 1.6

Shumë persona ishin skeptikë për transferimin e Edinson Cavani tek “Djajtë e Kuq”. Por që prej atij momenti, uruguajani e ka provuar veten si një nga sulmuesit më kyç në skuadrën e Solskjaer. Këtë Cavani e provoi dhe në ndeshjen ndaj Southampton, ku erdhi si zëvëndësues dhe shënoi dy gola për t’i dhënë fitoren me përmbysje skuadrës së tij. Pra në qoftë se United luan kartat siç duhet, goli ndaj West Ham do të jetë thjesht çështje kohe. Dhe në të tilla rrethana golashënuesi më i avantzhuar nga “Djajtë e Kuq” duket pikërisht Cavani.

Chelsea vs Leeds

Shënon njëra ose asnjëra nga skuadrat, koeficient 1.3

Blutë e Londrës demonstruan dhe një herë formën e mirë që po kalojnë me fitoren 4-0 ndaj spanjollëve të Sevilla-s në Champions League. Por përveç sulmit, për t’u komplimentuar ishte dhe Edouard Mendy. Portieri i londinezëve arriti të ruante edhe një herë të paprekur portën e tij, dhe rekordi i përgjithshëm i “bluve” në mbrojtje ishte në një nivel të lartë.

Në një situatë të tillë, sipas parashikimeve Chelsea do të ruajë të paprekur portën dhe ndaj Leeds. Nga ana e tyre, Leeds ndodhen në mesin e renditjes në Premier League dhe do ta kenë mjaft të vështirë të kërcënojnë serizoisht skuadrën e Frank Lampard.

Luaj Skedinën e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Zgjidh kompaninë dhe luaj skedinën e parë FALAS

One Reply to “Parashikime ndeshjesh, Premier League 05.12.2020”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X