Parashikime ndeshjesh, Premier League 06.02.2021

Aston Villa vs Arsenal

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72

Në 4 nga 7 ndeshjet e fundit të Aston Villa janë shënuar mbi 2.5 gola, dhe të dyja skuadrat e kanë gjetur rrugën e rrjetës. Pak a shumë e njejta tablo është dhe në krahun tjetër, me Arsenal. Në 3 nga 5 ndeshjet e fundit në transfertë të londinezëve janë shënuar mbi 2.5 gola. Këta tregues na bëjnë të besojmë se spektakli nuk do të mungojë as në këtë përballje. Sidomos duke marrë parasysh që Aston Villa ka triumfuar përballë Arsenal në dy takimet e fundit të zhvilluara mes ekipeve.

Manchester United vs Everton

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75

Skuadra e Everton do të ketë një përballje të vështirë në transfertë përballë United. Por gjithsesi,të zotët e shtëpisë ia kanë dalë të gjejnë rrugën e rrjetës në 7 sfidat e fundit në transfertë në Premier League. Ndërkohë Manchester United nga ana e tyre po shijojnë një moment mjaft të mirë në kampionat. Djajtë e Kuq kanë shënuat plot 19 herë në 5 përballjet e fundit në shtëpinë e tyre, dhe janë favoritët kryesorë për të fituar takimin.

Newcastle vs Southampton

Fiton Newcastle, koeficient 3.00

Newcastle ia ka dalë me sukses të fitojë 3 përballjet e fundit në shtëpi përballë Southampton. Duke marrë parasysh formën e dobët të miqëve, të zotët e shtëpisë mund të përsërisin të njejtin sukses. Southampton ka pësuar humbje në 4 ndeshjet e fundit në kampionat, por mes tyre njëra ishte vërtet shokuese. Disfata në shifrat 9-0 përballë Manchester United tregon se vizitorët do ta kenë të vështirë dhe përballë Newcastle, që nga ana e tyre duket se dinë të shfrytëzojnë mirë faktorin fushë.

Parashikime të tjera, Bundesliga, Premier League (6 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i ndeshjeveProbabiliteti
BundesligaAugsburgVSWolfsburgFiton Wolfsburg (2)1.75
BundesligaBayer LeverkusenVSVfB StuttgartFiton Bayer Leverkusen (1)2.00
BundesligaFreiburgVSBorussia DortmundBarazim (X) ose fiton Freiburg (1)2.25
BundesligaMainz 05VSUnion BerlinShënojnë të dyja skuadrat1.75
BundesligaSchalke 04VSRasenBallsport LeipzigFiton Leipzig1.30
Serie AJuventusVSAS RomaFiton Juventus (1)1.74
Serie AGenoaVSNapoliFiton Napoli (2)1.66
Premier LeagueFulhamVSWest HamFiton West Ham (2)2.10
Belgian Pro LeagueWaasland-BeverenVSClub BruggeFiton Club Brugge (2) dhe ka mbo 2.5 gola1.60
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X