22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League – 18.03.2023

Chelsea vs Everton

Fiton Chelsea

Koeficient 1.50

Londinezët e Chelsea kanë fituar 3 takimet e fundit. Everton nga ana tjetër nuk ka arritur të fitojë asnjë prej 11 transfertave të fundit, në të gjitha kompeticionet. Chelsea ndërkohë ka mbajtur të paprekur portën në 7 përballjet e fundit në fushën e vet. Të zotët e shtëpisë duket se kanë gjetur ritmin e duhur, pas një serie të gjatë me rezultate negative. Duke marrë parasysh kualitetin e bluve, si dhe nivelin e kundërshtarit, Chelsea pritet të sigurojë një tjetër fitore në Stamford Bridge.

Wolverhampton vs Leeds

Fiton Wolverhampton

Koeficient 2.27

Wolverhampton ka fituar 3 nga 4 ndeshjet e fundit në fushën e vet, në Premier League. Leeds ndërkohë është një nga ekipet me rekordin më negativ në kampionat, teksa ekipi ka grumbulluar vetëm 6 pikë nga plot 22 të mundshme. Për më shumë, miqtë kanë dështuar të gjejnë rrugën e rrjetës në 3 sfidat e fundit jashtë shtëpisë. Përballja mund të konsiderohet një sfidë direkte për mbijetesë, dhe Wolverhampton duket favorit për të triumfuar.

Brentford vs Leicester City

Fiton Brentford

Koeficient 2.01

Brentford ka regjistruar 7 fitore në 13 ndeshje të luajtura në shtëpi këtë sezon, duke pësuar vetëm 1 humbje. Leicester ndërkohë po kalon një sezon të vështirë, dhe “dhelprat” janë mposhtur në 5 sfidat e fundit. Miqtë mbajnë momentalisht vendin e 16 në renditje dhe rreziku për rënie nga kategoria është i lartë. Brentford ndërkohë lufton për një vend në kupat europiane sezonin e ardhshëm. Të zotët e shtëpisë janë shfaqur shumë më solidë sesa kundërshtarët gjatë këtij sezoni, dhe pritet të sigurojnë një tjetër fitore.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Premier LeagueAston VillaVSAFC BournemouthAston Villa wins1.76
iPremier LeagueSouthamptonVSTottenhamTottenham wins1.87
3FA CupManchester CityVSBurnleyOver 2.5 goals1.51
4La LigaAlmeriaVSCadizAlmeria wins2.12
5La LigaRayo VallecanoVSGironaRayo Vallecano wins2.11
6La LigaEspanyolVSCelta VigoBoth teams to score1.99
7La LigaAtletico MadridVSValenciaAtletico Madrid wins1.61
8Serie AMonzaVSCremoneseMonza wins1.84
9Serie ASalernitanaVSBolognaBologna wins2.24
10Serie AUdineseVSAC MilanAC Milan wins2.20
11BundesligaAugsburgVSSchalke 04Augsburg wins2.38
12BundesligaBochumVSRB LeipzigRB Leipzig wins1.59
13BundesligaHoffenheimVSHertha BerlinHoffenheim wins2.16
14BundesligaVfB StuttgartVSWolfsburgBoth teams to score1.70
15BundesligaBorussia DortmundVSFC CologneBorussia Dortmund wins1.51
16Ligue 1ToulouseVSLilleLille wins2.11
17Ligue 1LensVSAngersLens wins1.28
18ChampionshipBlackpoolVSCoventry CityCoventry City wins2.27
19ChampionshipMillwallVSHuddersfield TownMillwall wins1.52
20ChampionshipReadingVSHull CityBoth teams to score1.90

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!

Faqe bastesh offshore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

LogoKompaniBonusi i RegjistrimitMonedhaRegjistrohu
my bookie logoMy BookieBonusi i regjistrimit 50% deri në 1000 EUR!€,$,฿Luaj tani
betus logoBetUSBonusi i regjistrimit 125% deri në 150 EUR! €,$,฿Luaj tani
sportsbettingSportsbettingBonusi i regjistrimit 50% deri në $1000!€,$,฿Luaj tani
betnow logoBetNowBonusi i regjistrimit 25% deri në $500!€,$,฿Luaj tani

About the author

10 best performing bookmakers for 2023

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment