Parashikime ndeshjesh, Premier League 26.12.2020

Arsenal vs Chelsea

Fiton Chelsea, koeficient 1.90

Skuadra e Arsenal ka fituar vetëm 1 nga 10 përballjet e fundit në kampionatin anglez. Në këto rrethana, një rezultat pozitiv përballë Chelsea duket mjaft i vështirë. Edhe në shtëpinë e tyre, në 5 ndeshjet e fundit, “Topçinjtë” kanë marrë vetëm 1 barazim dhe 4 humbje. Ndërkohë nga ana tjetër, blutë e Chelsea janë në një formë shumë më të mirë, teksa vijnë nga një fitore 3-0 përballë West Ham. Një tjetër armë e fortë e Chelsea është dhe sulmuesi Tammy Abraham, i cili shënoi golin e fitores për blutë e Londrës, në ndeshjen e fundit përballë Arsenal.

Manchester City vs Newcastle

Fiton Manchester City, koeficient 1.11

Ekipi i drejtuar nga Gurdiola ia ka dalë të mbajë të paprekur portën në 4 nga 5 ndeshjet e fundit të zhvilluara në Premier League. Të ashtuquajturit “qytetarët” pritet të bëjnë detyrën dhe të triumfojnë dhe përballë New Castle. Nga ana e tyre, vizitorët kanë pësuar disfatë në 5 përballjet e fundit në transfertë përballë Manchester City. Megjithëse djemtë e Guardiolës kanë shënuar vetëm 1.4 gola mesatarisht për ndeshje këtë sezon, ata përsëri nuk do të hezitojnë të japin 100 përqindëshin e tyre në sulm ditën e shtunë.

Sheffield United vs Everton

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Sheffield United ia ka dalë të shënojë në 3 nga 4 përballjet e fundit në Premier League. Por dhe Everton ka treguar një formë mjaft impresionuese këtë sezon. Skuadra e drejtuar nga Carlo Ancelotti ka gjetur rrugën e rrjetës në të paktën 1 herë në të gjitha ndeshjet e zhvilluara këtë sezon, përveç dy prej tyre. Megjithëse Sheffield United ende ngelet një nga ekipet më të dobëta në Premier League, që ende nuk ka gjetur fitoren, skuadra ka treguar shenja pozitive në përballjet e fundit dhe gjithçka është e mundur.

Përmbledhje dhe parashikime të tjera, Premier League

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Arsenal vs ChelseaFiton Chelsea1.90
Manchester City vs NewcastleFiton Manchester City1.11
Sheffield United vs EvertonShënojnë të dyja skuadrat1.80
Leicester vs Manchester UnitedBarazim3.60
Fulham vs SouthamptonMbi 2.5 gola2.00
Aston Villa vs Crystal PalaceShënojnë të dyja skuadrat (JO)2.10
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X