Parashikime ndeshjesh, Premier League, 27.01.2021

Chelsea vs Wolverhampton

Fiton Chelsea, koeficient 1.60

Londinezët e Chelsea ia kanë dalë të fitojnë 5 nga 6 përballjet e fundit të zhvilluara në shtëpinë e tyre përballë Wolverhampton. Kjo statistikë është një tregues mjaft i fortë se blutë e Londrës janë favoritë dhe në këtë përballje. Sidomos duke marrë parasysh faktin se Wolves kanë humbur 3 nga 4 ndeshjet e fundit në transfertë në Premier League. Për më shumë Wolverhampton ka pësuar disfatë në çdo përballje me ekipet e kreut të renditjes në kampionatin anglez.

Everton vs Leicester City

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Në 5 nga 8 ndeshjet e fundit që Leicester City ka zhvilluar në transfertë, të dyja skuadrat kanë gjetur rrugën e rrjetës. Kjo do të thote se Leicester është i aftë të gjejë rrugën e rrjetë jo vetëm në shtëpinë e tyre. Nga ana tjetër, Everton ka treguar se është një skuadër që humbet pikë jo pak herë gjatë kampionatit. Këtë sezon të besuarit e Carlo Ancelotti kanë lëshuar pikë në 50% të përballjeve të tyre. Pra pritet një sfidë me gola dhe spektakël nga të dy krahët.

Burnley vs Aston Villa

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.90

Në 8 ndeshjet e fundit të zhvilluara në shtëpi, skuadra e Burnley ka arritur të shënojë vetëm 5 gola. E njejta situatë paraqitet dhe në ndeshjet që kanë zhvilluar vizitorët e Aston Villa, me vetëm 7 gola të pësuar në 9 ndeshje në transfertë. Duke marrë parasysh dhe pozicionin në renditje dhe kapacitetin e skuadrave, pritet një takim me atomsferë difensive, me një avantazh të lehtë të Aston Villa. 

Koeficientët e ndeshjeve për Premier League, Eredivisie

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Brighton & Hove Albion vs FulhamFiton Brighton2.00
Manchester United vs Sheffield UnitedFiton Man Utd1.25
AZ Alkmaar vs FC UtrechtBarazim3.80
RKC Waalwijk vs Fortuna SittardShënojnë të dyja ekipet1.61
VVV-Venlo vs VitesseShënohen më shumë se 3 gola1.92
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X