Parashikime ndeshjesh, Premier League 27.12.2020

Leeds vs Burnley

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficienti 1.57

Ndeshjet që Leeds ka zhvilluar në Premier League këtë sezon janë mbyllur me mesatarisht 3.85 gola në 90 minuta. Kjo statistikë mbase nuk është domethënëse në sytë e trajnerit të skuadrës Marcelo Bielsa, por na tregon se skuadra ka potencialin të shënojë por dhe të pësojë gola. Dhe kjo e fundit ndodhi pikërisht në përballjen kundër Manchester United, ku Leeds pavarësisht se shënuan 2 gola, u mundën me shifrat 6-2. Nga ana tjetër, Burnley i vendit të 16-të në renditje mbase nuk është ndër kundërshtarët më të fortë. Por ekipi do të japë gjithçka në fushë kundër Burnley për të forcuar pozitat e veta.

West Ham United vs Brighton

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficenti 1.75

Si West Ham United, ashtu dhe Brighton kanë shënuar në 4 nga 5 përballjet e fundit që ekipet kanë zhvilluar mes tyre. Megjithëse golat nuk kanë qënë të shumtë për skuadrat, dhe përgjithësisht rezultatet kanë qënë barazime të ngushta, realizimet nuk kanë munguar. Kjo pritet dhe në këtë përballje nga të dyja skuadrat. Brighton ka barazuar 1-1 në 4 nga 6 takimet e zhvilluara së fundmi në Premier League. Megjithëse rruga për të gjetur fitoren duket e vështirë, ata padyshim kanë rezultuar një skuadër e vështirë për t’u mundur.

Liverpool vs West Bromwich Albion

Fiton Liverpool dhe shënon mbi 2.5 gola, koeficienti 1.93

Me plot 7 golat e realizuar përballë Crystal Palace, duket se Liverpool është rikthyer në formën e tij më të mirë. Kjo do të thotë se kundërshtarët modestë të West Bromwich Albion do të kenë një detyrë mjaft të vështirë për të rruajtur të paprekur portën e tyre. Ky objektiv mund të konsiderohet gati i pamundur. Sidomos nëse marrim parasysh se në Premier League, vetëm Leeds kanë pësuar më shumë gola se West Bromwich Albion.

Parashikime të tjera, Premier League (27, 28 Dhjetor)

NdeshjetParashikimiKoeficienti
Wolverhampton vs TottenhamFiton Tottenham2.20
Crystal Palace vs LeicesterShënojnë të dyja skuadrat1.75
Chelsea vs Aston VillaShënohen mbi 2.5 gola (JO)2.37
Everton vs Manchester CityBarazim ose fitore për Everton2.50
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X