Parashikime ndeshjesh, Premier League, Bundesliga, La Liga 20.01.2021

Manchester City vs Aston Villa

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.44

Manchester City ia ka dalë të mbajë të paprekur portën e tij, në 8 nga 10 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Ndërkohë një pamje komplet tjetër ofrojnë vizitorët. Aston Villa ka humbur pikë në 7 nga 12 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar. Për të mos folur për diferencat në kualitete mes dy ekipeve. “Qytetarët”, të cilët luajnë në shtëpinë e tyre, kanë fituar 8 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe pritet të bëjnë të njejtën gjë përballë Aston Villa.

Augsburg vs Bayern Munich

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75

Bayern sigurisht që është favoriti kryesor në përballjen e vlefshme për kampionatin gjerman. Gjithsesi, kujtojmë se kampionët në fuqi kanë pësuar gol në 11 ndeshjet e fundit që kanë luajtur në Bundesliga. Kjo do të thotë se dhe Augsburg mund të gjejë rrugën e golit, duke përfituar dhe nga fakti se luajnë në shtëpinë e tyre. Por dhe kjo do të jetë e vështirë duke marrë parasysh që Augsburg nuk ka arritur të fitojë asnjë nga 6 përballjet e fundit në shtëpinë e tyre. Madje kanë pësuar disfatë në 3 prej tyre.

Villarreal vs Granada

Fiton Villarreal, koeficient 1.53

Skuadra e Villarreal ka regjistruar rezultate mjaft pozitive në ndeshjet e fundit. Të zotët e shtëpisë kanë humbur vetëm 1 herë në 6 ndeshje të zhvilluara. Por dhe Granada i ka kaluar pritshmëritë e saj këtë sezon, duke u pozicionuar në vendin e 7 në renditjen e përgjithshme. Gjithsesi, ka një diferencë të konsiderueshme në fuqinë sulmuese të skuadrave. Villarreal ka shënuar 26 gola në 18 ndeshje këtë sezon, ndërsa Granada mesatarisht më pak se 1 gol për ndeshje.

Parashikime të tjera, Bundesliga, Premier League, Serie A (20 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Schalke 04 vs FC KölnFiton Schalke 042.50
Arminia Bielefeld vs VfB StuttgartShënojnë të dyja skuadrat1.75
RasenBallsport Leipzig vs Union BerlinShënohen mbi 2.5 gola1.72
Fulham vs Manchester UnitedFiton Manchester United1.53
Udinese vs AtalantaFiton Atalanta1.75
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X