Parashikime ndeshjesh, Premier League, Bundesliga, Serie A, 16.01.2021

Fulham vs Chelsea

Fiton Chelsea, koeficient 1.50

Chelsea do të përballet me Fulham në transfertë këtë të shtunë, dhe gjasat janë që Blutë e Londrës të sigurojnë 3-pikëshin. Fulham, megjithëse luan në shtëpinë e saj, përsëri ka një rekord rezultatesh mjaft negativ në përballjet me londinezët. Të zotët e shtëpisë kanë fituar vetëm 1 nga 28 përballjet e fundit mes skuadrave. Sikur të mos mjaftonte kjo, Fulham ka fituar vetëm 2 nga 16 ndeshjet e zhvilluara në Premier League këtë sezon. Megjithëse dhe Chelsea nga ana e vet ka pasur luhatje forme këtë vit, vizitorët duken favoritët kryesorë në këtë sfidë.

Wolfsburg vs RB Leipzig

Barazim, koeficient 3.60

Një përballje e fortë do të jetë ajo mes Wolfsburg dhe RB Leipzig, e vlefshme për Bundesliga gjermane. Wolfsburg vijnë me avantazhin e një rekordi mjaft pozitiv në shtëpinë e tyre. Kjo pasi skuadra nuk ka humbur asnjë ndeshje në Volkswagen Arena këtë sezon. Por dhe Leipzig nuk ngelet prapa. Miqtë kanë humbur vetëm 1 nga 7 ndeshjet e zhvilluara në transfertë, dhe kanë barazuar 3. Pritet një përballje e forte duke marrë parasysh që dhe sezonin e kaluar, të dyja takimet mes dy ekipeve përfunduan në barazim.

Bologna vs Verona

Shënojnë të dyja ekipet, koeficient 1.66

Në 8 ndeshjet e fundit të zhvilluara në Serie A, si Bologna ashtu dhe Verona, ia kanë dalë të mbajnë vetëm 1 herë të paprekur portën e tyre. Kjo tregon se secila prej skuadrave mund të gjejë lehtë rrugën e rrjetës në këtë përballje. Vizitorët e Verona janë të pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit në transfertë. Ndërkohë Bologna ende nuk e ka gjetur rrugën e fitores që prej 8 ndeshjesh në kampionat. Duke thënë këto pritet një takim i ekuilibruar, por me gola nga të dy krahët.

Parashikime të tjera, Bundesliga (16 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
FC Köln vs Hertha BerlinFiton Hertha Berlin2.25
Borussia Dortmund vs Mainz 05Fiton Borussia Dortmund1.20
Hoffenheim vs Arminia BielefeldShënohen mbi 2.5 gola1.66
Werder Bremen vs AugsburgFiton Augsburg ose barazim1.68
VfB Stuttgart vs Borussia MoenchengladbachFiton Borussia Moenchengladbach2.30
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit, 18+
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X