Parashikime ndeshjesh, Premier League, Bundesliga, Serie A 17.01.2021

Liverpool vs Manchester United

Fiton Liverpool, koeficient 1.95

Një super përballje vjen këtë javë në Premier League, pikërisht Liverpool kundër Manchester United. Megjithëse kjo sfidë pritet të jetë mjaft e luftuar, janë “The Reds” që duken më të avantazhuar për të dalë me 3 pikë në përfundim të ndeshjes. Djemtë e Jurgen Klopp kanë fituar 11 përballjet e fundit në shtëpi kundër rivalëve kryesorë në kampionatin anglez. Për më tepër, në kampionat, Liverpool është i pamposhtur në Anfield që prej vitit 2017, një statistikë vërtet e jashtëzakonshme.

Inter Milan vs Juventus

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72

Një super duel do të luhet dhe në Serie A mes Interit dhe Juventus. Gjithçka është e mundur në këtë përballje, duke marrë parasysh formën e mirë të Inter dhe luhatjet e vizitorëve gjatë sezonit. Djemtë e Contes janë golashënuesit më të mirë të Serie A për momentin, por përballë Juventus kjo mund të mos mjaftojë. Ronaldo me shokë mbeten të pamposhtur në 7 takimet e fundit përballë zikaltërve. Të dyja skuadrat pritet që të luajnë në formacion ofensiv që nga fillimi, pasi vetëm siguria e golit mund të fitojë takime të tilla.

Bayern Munich vs SC Freiburg

Shënojnë të dyja ekipet, koeficient 1.57

Bayern Munich është favoriti absolut për të fituar në përballjen kundër Freiburg, e vlefshme për Bundesliga. Kjo nuk është diçka e re, por sa të lehtë do ta kenë bavarezët përballë vizitorëve?

Freiburg ka një rekord mjaft pozitiv, me 10 fitore në 15 ndeshjet e fundit në kampionat. Ekipi gjithashtu ka plot 28 gola në 15 ndeshje, megjithëse dhe ka pësuar në gati çdo sfidë. Duket se Freiburg i ka mundësitë të kapë të papërgatitur prapavijën bavareze. Gjithsesi do t’i duhet shumë më shumë për të marrë një rezultat pozitiv përballë Bayern.

Parashikime të tjera, Ligue 1 (17 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjeshKoeficienti
Nantes vs LensFiton Lens2.62
Nice vs BordeauxFiton Nice ose barazim1.36
Strasbourg vs Saint-EtienneShënohen mbi 2.5 gola (JO)1.80
Lille vs ReimsFiton Lille1.60
Lyon vs MetzShënojnë të dyja ekipet2.00
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X