Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia – 14.01.2021

Arsenal vs Crystal Palace

Fiton Arsenal, koeficient 1.53

Arsenal duket sikur ka bërë kthesën së fundmi, pas asaj nisje mjaft të dobët të sezonit në Premier League. “Topçinjtë” ia kanë dalë të fitojnë 3 ndeshjet e fundit në kampionat, duke mbajtur të paprekur portën e tyre në dy fitoret e fundit. Ndërkohë Crystal Palace është në një moment aspak të mire. Vizitorët kanë humbur 4 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Duke marrë parasysh ritmin e të dyja skuadrave Arsenal është favoriti kryesor në përballjen e së enjtes.

Sassuolo vs Spal

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70

Skuadra e Sassuolo ia ka dalë të shënojë në 7 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar. Ky ritëm mjaft pozitiv i të zotëve të shtëpisë pritet të vazhdojë edhe ndaj Spal, por kjo nuk është kaq e lehtë. Spal ka pësuar humbje në vetëm 3 nga 15 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar, një statistikë kjo mjaft premtuese. Duke thënë këtë vizitorët nga Serie B do të mundohen të surprizojnë të zotët e shtëpisë në ndeshjen e vlefshme për Coppa Italia.

Atalanta vs Cagliari

Fiton Atalanta, koeficient 1.22

Atalanta vjen si favorite në përballjen me Cagliari ditën e enjte. Kjo jo vetëm për shkak të diferencave në kualitet mes skuadrave, por dhe formës së tyre gjatë këtij sezoni. Të zotët e shtëpisë kanë 9 ndeshje që nuk e njohin shijen e humbjes dhe ndodhen në vendin e 5 në Serie A. Ndërsa Cagliari ndodhet vetëm 2 pikë larg zonës së rënies nga kategoria. Gjithçka duket një sfidë e lehtë në letër për Atalanta dhe kualifikimi është një detyrim.

Parashikime të tjera,  Eredivisie,  Portugal Cup (14 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
SC Heerenveen vs RKC WaalwijkFiton SC Heerenveen1.57
FC Twente vs AjaxShënojnë të dyja skuadrat1.59
Willem II vs FC GroningenBarazim3.50
AD Fafe vs Belenenses SADFiton Belenenses SAD1.90
Gil Vicente vs Academico ViseuShënohen mbi 2.5 gola (JO)1.50
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X