Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia 26.01.2021

West Bromwich Albion vs Manchester City

Fiton Manchester City, koeficient 1.20

Skuadra e Manchester City ia ka dalë të fitojë 6 ndeshjet e fundit në Premier League, dhe vjen si favoritja kryesore në këtë sfidë. Sidomos duke marrë parasysh faktin se vizitorët kanë mbajtur të paprekur rrjetën e tyre në 5 nga këto 6 takime. Nga ana tjetër, kontrasti është i dukshëm kur shikojmë formën e të zotëve të shtëpisë. West Bromwich Albion ka pësuar humbje në 3 përballjet e fundit në shtëpinë e saj, duke mos arritur të shënojë dot as edhe një gol të vetëm.

Southampton vs Arsenal

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.90

Arsenal ia ka dalë të mbajë të paprekur rrjetën në 5 nga 6 takimet e fundit që ka zhvilluar. Kjo do të thotë se Southampton, megjithëse në shtëpinë e tyre, do ta kenë mjaft të vështirë të depërtojnë në zonën e londinezëve. Dy skuadrat janë përballur dhe dy herë të tjera këtë sezon, me vetëm 3 gola të shënuar gjithsej në dy përballjet. Duke marrë parasysh se dhe Southampton është një skuadër që shënon pak, pritet që ndeshja të ketë atmosferë difensive.

Inter Milan vs AC Milan

Fiton Inter, koeficient 2.00

Në një atmosferë magjike në Itali rikthehet këtë javë derbi i famshëm i Madoninës. Asgjë nuk mund të thuhet me siguri për këtë përballje, por gjithsesi, është Inter skuadra që ka fituar 4 nga 5 takimet e fundit të zhvilluara mes 2 ekipeve. Por pavarësisht kësaj dhe faktit që Milan u mposht nga Atalanta 3-0 në ndeshjen e fundit, kuqezinjtë janë një ekip që kanë shfaqur formë mjaft të mirë këtë sezon. Prandaj për të rrëmbyer fitoren, skuadra e Antonio Conte duhet të mundohet më shumë këtë vit.

Parashikime ndeshjesh, Premier League, Copa del Rey (26 Janar, 2021)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Crystal Palace vs West Ham UnitedFiton West Ham2.37
Newcastle United vs Leeds UnitedFiton Leeds United1.90
Real Valladolid vs LevanteShënojnë të dyja skuadrat1.80
Girona vs VillarrealShënojnë të dyja ekipet (JO)1.75
Real Betis vs Real SociedadFiton Real Sociedad2.37
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X