Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia, Copa del Rey 28.01.2021

Tottenham Hotspur vs Liverpool

Barazim ose fiton Tottenham, koeficient 1.66

Megjithëse në letër skuadra e Liverpool është favoritja për të fituar takimin përballë Tottenham, statistikat e fundit tregojnë krejt të kundërtën. Në 7 ndeshjet e fundit djemtë e Klopp kanë fituar vetëm 1 herë. Ndërsa në krahun tjetër, Tottenham është i pamposhtur prej 8 ndeshjesh në të gjitha kompeticionet. Gjithashtu, vizitorët nga Anfield kanë shënuar 1 ose më pak gola mesatarisht në 5 nga 6 takimet e fundit në transfertë në Premier League. Për këto arsye, kjo sfidë pritet të ketë mjaft surpriza.

Napoli vs Spezia

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Megjithëse Spezia duket një kundërshtar që nuk do t’i hapë shumë probleme Napolit në Coppa Italia, duket se të zotët e shtëpisë përsëri kanë arsye për t’u shqetësuar. Kjo pasi ishte pikërisht Spezia që arriti të eleminonte gjigandët e Roma nga po i njejti kompeticion. Madje duke shënuar plot 4 gola dhe duke arritur kualifikimin me rezultatin 4-2 në kohën shtesë. Duke marrë parasysh aftësinë e ekipit modest për të surprizuar, Napoli duhet të tregohet ekstra i kujdesshëm.

Alcoyano vs Athletic Bilbao

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.10

Si Alcoyano, ashtu dhe Athletic Bilbao kanë një rekord me plot gola të shënuar dhe të pësuar në ndeshjet e fundit. Kjo gjë pritet të përsëritet dhe në përballjen direkte mes dy ekipeve, duke i dhënë një avantazh Athletic Bilbao. Miqtë ia kanë dalë të fitojnë 4 përballjet e fundit që kanë zhvilluar në të gjitha kompeticionet. Gjithsesi, Alcoyano ngelet ekipi që bëri surprizën më të madhe të kompeticionit, duke eleminuar galaktikët e Real Madrid. Për këtë arsye dhe Bilbao nuk do të nënvlerësojë kundërshtarin.

Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X