Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia, Spain Super Cup – 13.01.2021

Tottenham Hotspur vs Fulham

Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 1.36

Tottenham mund të thuhet se do të ketë një test të lehtë në letër përballë Fulham, në ndeshjen e vlefshme për Premier League. Kjo duke marrë parasysh se kanë fituar 4 nga 5 ndeshjet e fundit që kanë zhvilluar. Madje Spurs ia kanë dalë të mbajnë të paprekur portën e tyre në 3 ndeshjet e fundit. Ndërkohë nga ana tjetër, Fulham ka fituar vetëm 2 nga 15 përballjet që ka zhvilluar që prej ngjitjes së skuadrës në elitën e futbollit anglez.

Juventus vs Genoa

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.00

Në 5 përballjet e fundit që Juventus dhe Genoa janë takuar, të dyja skuadrat kanë gjetur rrugën e rrjetës. Ky trend pritet të vazhdojë dhe në këtë ndeshje. Megjithëse Juventus është absolutisht favorit kryesor, skuadra e Andrea Pirlo ka pësuar gol në 7 nga 9 ndeshjet e fundit që ka zhviluar. Kjo do të thotë se mbrojtja mund të thyhet mjaft lehtë dhe nga Genoa, nëse Ronaldo me shokë investohen më shumë seç duhet në sulm. Një rezultat realist do të ishte një fitore e Juventus në shifrat 3-1.

Real Sociedad vs Barcelona

Fiton Barcelona, koeficient 1.65

Megjithëse Barcelona e këtij sezoni nuk ka magjinë e sezoneve të mëparshme katalanasit kanë çdo gjë në arsenalin e tyre për të triumfuar ndaj Sociedad. Sidomos duke marrë parasysh faktin se ekipi i Leo Messi ka 11 ndeshje që nuk humbet përballë Real Sociedad, duke fituar 9 takime dhe barazuar vetëm 2. Barcelona gjithashtu është e pamposhtur prej 8 ndeshjesh, mes tyre dhe një fitore 2-1 në dhjetor, pikërisht përballë Sociedad. Ndërkaq, forma e të zotëve të shtëpisë lë shumë për të dëshiruar, me vetëm 1 fitore në 12 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet.

shumë parashikime ndeshjesh, Coppa Italia, Premier League, DFB Cup, Eredevise (13 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Manchester City vs Brighton & Hove AlbionShënohen mbi 2 gola1.50
Fiorentina vs InterShënohen mbi 3 gola2.62
SSC Napoli vs EmpoliFiton Napoli1.25
Holstein Kiel vs Bayern MunichShënojnë të dyja ekipet1.95
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X