Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga 21.01.2021

Liverpool vs Burnley

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.20

Liverpool është padyshim favoriti kryesor në përballjen mes tyre dhe vizitorëve të Burnley. Por, skuadra e Jurgen Klopp, pavarësisht kualitetit të padiskutueshëm, nuk është në nivelin ekselent të sezonit të kaluar. “The Reds” gjenden momentalisht në vendin e 4 në renditjen e përgjithshme. Ndërkohë Burnley gjendet përballë një kundërshtari ndaj të cilit ka humbur 9 nga 12 përballjet e fundit. Por, vizitorët mund të surprizojnë dhe të gjejnë rrugën e rrjetës, duke përfituar nga një pasiguri e mundshme e Liverpool.

Valencia vs Osasuna

Fiton Valencia, koeficient 2.05

Valencia ia ka dalë të fitojë 6 përballjet e fundit me skuadrën e Osasunës. Kjo statistikë është mjaft domethënëse dhe pritet të ketë një peshë të madhe në këtë përballje. Gjithashtu vizitorët nuk po kalojnë formën e tyre më të mirë. Osasuna ka plot 12 ndeshje që nuk e njeh shijen e fitores. Në kontrast të plotë është Valencia, e cila ka fituar 3 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar në të gjitha kompeticionet. Gjithsesi, pritet një përballje e fortë, pasi Osasuna nuk do të dorëzohet pa luftuar.

Eibar vs Atletico Madrid

Fiton Atletico Madrid, koeficient 1.66

Skuadra e Atletico Madrid duke padyshim si pretendentja kryesore për titull në La Liga këtë sezon. Ata kryesojnë renditjen e përgjithshme duke lënë pas dhe gjigandët e Barcelona dhe Real Madrid.  Megjithëse Eibar ia doli të fitonte përballë Atletico sezonin e kaluar në shifrat 2-0, gjërat duken shumë ndryshe këtë vit. Madrilenët kanë fituar 12 nga 13 ndeshjet në kampionat, ndërsa Eibar vetëm 2 nga 11. Pritet që dhe në këtë sfidë, djemtë e Diego Simeone të konfirmojnë formën e tyre fantastike duke marrë një tjetër 3-pikësh.

Parashikime të tjera, Superliga Turke, Copa del Rey (21 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Erzurum BB vs AlanyasporFiton Alanyaspor1.65
Fatih Karagumruk vs BesiktasFiton Besiktas1.85
Ankaragucu vs KasimpasaBarazim ose fiton Kasimpasa1.57
UD Ibiza vs Athletic BilbaoFiton Athletic Bilbao1.90
UD Cornella vs BarcelonaShënohen mbi 2.5 gola1.53
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X