22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga 24.05.2023

match predictions baste te sigurta

Brighton vs Manchester City

Barazim ose fiton Brighton

Koeficient 1.94


Tashmë që City ka siguruar titullin kampion në Angli, Pep Guardiola pritet të lërë në stol disa prej titullarëve të tij kryesorë. “Qytetarët” e kanë tashmë fokusin tek finalja e Champions League përballë Inter, dhe kjo është një mundësi e mirë për Brighton, për të marrë një rezultat pozitiv. Të zotët e shtëpisë ia kanë dalë të mposhtin Manchester United dhe Arsenal këtë muaj, teksa kanë zhvilluar një sezon fantastik që prej startit. Për më shumë Brighton është mposhtur në vetëm 2 nga 12 përballjet e fundit në shtëpi, në të gjitha kompeticionet.

Villarreal vs Cadiz

Fiton Villarreal

Koeficient 1.48


Villarreal po kalon një moment të mirë, teksa është ende në garë për një vend në Champions League sezonin e ardhshëm. Cadiz nga ana tjetër po Lufton për të siguruar mbijetesën, teksa gjendet vetëm 3 pikë larg zonës së ftohtë të rënies nga kategoria. Miqtë siguruan një fitore 2-0 ndaj Valladolid në sfidën e kaluar, por Villarreal është një kundërshtar më i fortë. Duke marrë parasysh dhe avantazhin e fushës, të zotët e shtëpisë pritet të marrin 3 pikët në Estadio de la Ceramica.

Real Madrid vs Rayo Vallecano

Fiton Real Madrid

Koeficient 1.63


Rayo Vallecano është mposhtur në 3 nga 4 takimet e fundit. Real Madrid nga ana tjetër gjithashtu vjen pas një humbjeje 1-0 ndaj Valencia, dhe kërkon të rikthehet tek fitorja në La Liga. Madrilenët janë padyshim favoritë, duke marrë parasysh diferencën në kualitet mes tyre dhe miqëve si dhe faktorin fushë. Gjithsesi, Vallecano do të luajë shanset e veta përballë gjigandëve të drejtuar nga Ancelotti.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaElcheVSSevillaSevilla wins1.88
2La LigaEspanyolVSAtletico MadridAtletico Madrid wins2.36
3La LigaReal BetisVSGetafeReal Betis wins2.08
4Coppa ItaliaFiorentinaVSInterInter wins2.04
5Turkey CupFenerbahceVSSivassporFenerbahce wins1.46
6Premiership Championship GroupAberdeenVSSt. MirrenAberdeen wins1.93
7Premiership Championship GroupHibernianVSCelticCeltic wins1.47
8Premiership Championship GroupRangersVSHeartsRangers wins1.35
9Premiership Relegation GroupDundee UnitedVSKilmarnockDundee United wins2.50
10Premiership Relegation GroupLivingstonVSMotherwellMotherwell wins2.35
11Premiership Relegation GroupRoss CountyVSSt. JohnstoneRoss County wins2.06
12China Super LeagueDalian ProVSZhejiang ProfessionalBoth teams to score1.84
13China Super LeagueMeizhou HakkaVSTianjin Jinmen TigerMeizhou Hakka wins2.49
14China Super LeagueShandong TaishanVSShenzhen FCOver 2.5 goals1.57
15China Super LeagueShanghai PortVSHenan Songshan LongmenShanghai Port wins1.20
16Norway CupFlekkeroy IlVSStartStart wins1.46
17Norway CupBjargVSFanaBjarg wins2.04
18Norway CupBrumunddalVSRaufossOver 2.5 goals1.24
19Norway CupPors GrenlandVSNotodden FKNotodden FK wins1.60
20Norway CupFrigVSUllernFrig wins1.84

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment