Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Bundesliga 2 08.02.2021

Leeds vs Crystal Palace

Barazim ose fiton Crystal Palace, koeficient 2.00

Skuadra e Leeds ka fituar vetëm 3 nga 10 ndeshjet e zhvilluara në shtëpi këtë sezon të Premier League, një statistikë kjo aspak pozitive. Ndërkohë Crystal Palace duket në një pozicion më të mirë. Vizitorët kanë humbur vetëm 4 nga 12 ndeshjet e fundit në Premier League, dhe të gjitha këto disfata kanë ardhur përballë ekipeve të kreut të renditjes. Gjithsesi, të dyja skuadrat kanë ofruar surpriza këtë sezon dhe e njejta gjë pritet dhe në përballjen direkte mes tyre.

Atletico Madrid vs Celta Vigo

Fiton Atletico Madrid, koeficient 1.60

Atletico Madrid është padyshim skuadra më në formë e këtij sezoni në La Liga. Djemët e Simeone kryesojnë renditjen dhe kanë pësuar vetëm 1 humbje që prej startit të sezonit të ri. Madrilenët gjithashtu kanë pësuar vetëm 10 gola deri më tani në kampionat. Komplet tjetër paraqitet situata në kampin e miqëve, me Celta Vigon që ka fituar vetëm 1 nga 8 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Duke thënë këtë, të zotët e shtëpisë pritet që të vazhdojnë serinë e rezultateve pozitive dhe përballë Celta.

Fortuna Dusseldorf vs Holstein Kiel

Fiton Holstein Kiel, koeficient 3.10

Skuadra e Fortuna Dusseldorf ka arritur të marrë vetëm 2 fitore në 7 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Kjo i jep shpresë vizitorëve të Holstein Kiel, të cilët ia kanë dalë të mbajnë të paprekur portën e tyre në 5 nga 9 ndeshjet në transfertë këtë sezon. Gjithashtu miqtë kanë fituar 10 nga 19 përballjet deri më tani në Bundesliga 2, një shifër jo e lartë por gjithsesi e kënaqshme.

Parashikime të tjera, Primeira Liga, Superliga Turke (8 Shkurt)

KampionatiSkuadraVsSkuadraParashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Primeira LigaFarenseVsMoreirenseFiton Farense (1)2.37
Primeira LigaBenficaVsFamalicaoShënohen mbi 2.5 gola1.53
Primeira LigaMaritimoVsSanta ClaraFiton Maritimo (1)2.50
Super Liga TurkeGaziantep FKVsGoztepeShënojnë të dyja skuadrat1.57
Super Liga TurkeYeni MalatyasporVsTrabzonsporFiton Trabzonspor (2)2.25
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

One Reply to “Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Bundesliga 2 08.02.2021”

  • Për pyetje, paqartësi për mënyrat e regjistrimit apo depozitimit ju lutemi të vendosni një koment ose na shkruani në: support@baste-sportive.com

    KUJDES: Vetëm për anëtarët e regjistruar nga faqja jonë mund t’ju ofrojmë asistencë teknike në rast të ndonjë problemi për tërheqjen e lekëve në rast se jeni fitues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X