Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Bundesliga 23.01.2021

Aston Villa vs Newcastle

Fiton Aston Villa, koeficient 1.45

Skuadra e Aston Villa duket mjaft favorite në përballjen kundër Newcastle. Sidomos nëse marrim parasysh faktin se vizitorët, kanë shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit që kanë zhvilluar. Gjithashtu rekordi në transfertë i miqëve është një problem më vete, me 5 humbje në 6 ndeshje. Por dhe vet të zotët e shtëpisë nuk janë skuadra që dallohet për fuqinë sulmuese në Premier League. Megjithëse vjen si favorite, Aston Villa ka shënuar 1 ose asnjë gol në 7 nga 9 takimet e fundit në kampionatin anglez, prandaj fitorja nuk është ende e sigurt.

Alaves vs Real Madrid

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Padyshim që madrilenët e Zidane janë favoritët e këtij takimi, por pas atij eleminimi shokues nga Superkupa e Spanjës asgjë nuk është e sigurt. Sidomos nëse përmendim faktin se 2 nga 3 përballjet e fundit mes skuadrave janë mbyllur me gola nga të dyja palët. Duke marrë parasysh faktin se Alaves luan në shtëpinë e tyre, dhe Real ka patur mjaft lëkundje forme këtë sezon, pritet që dhe në këtë takim të dyja skuadrat ta gjejnë rrugën e rrjetës.

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg

Fiton ose barazon Wolfsburg, koeficient 1.72

Skuadra e Bayer Leverkusen ka fituar vetëm 1 nga 5 ndeshjet e fundit në kampionatin gjerman. Megjithatë ata gjenden në vendin e tretë në renditjen e përgjithshme, me 3 pikë më shumë se rivalët e tyre në këtë përballje. Diferenca mjaft e ngushtë në kampionat mes skuadrave i jep kësaj sfide një rëndësi mjaft të veçantë. Sidomos duke marrë parasysh se Wolfsburg ka pësuar disfatë vetëm 2 herë në ndeshjet në transfertë këtë sezon.

Parashikime ndeshjesh të tjera, FA Cup (23 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Southampton vs ArsenalFiton Arsenal2.30
Swansea City vs Nottingham ForestBarazim3.30
Cheltenham Town vs Manchester CityShënohen mbi 2.5 gola1.30
West Ham United vs Doncaster RoversFiton West Ham1.30
Sheffield United vs Plymouth ArgyleShënojnë të dyja skuadrat1.80
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X