Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Bundesliga 30.01.2021

Arsenal vs Manchester United

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.61

Skuadra e Arsenal ka shënuar në 7 nga 8 takimet e fundit të zhvilluara në shtëpi. Duket se ekipi i Artetës ka bërë përmirësime, që prej fillimit mjaft të dobët të sezonit. Duke marrë parasysh këtë gjë “Topçinjtë” kanë mjaft arsye për të besuar te një rezultat pozitiv dhe përballë United. Jo rrallë herë përballjet e gjigandëve prodhojnë spektakël dhe gola në Angli. Sfida pritet të jetë dhe më e ashpër duke marrë parasysh faktin që Manchester United është i pamposhtur prej 17 ndeshjesh në transfertë.

Real Madrid vs Levante

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50

Madrilenët e Zidane janë sigurisht favoritët kryesorë për të fituar takimin mes tyre dhe Levantes. Por gjithsesi, galaktikët kanë pësuar gol në 3 ndeshjet e fundit që kanë zhvilluar. Ndërsa në krahun tjetër, një statistikë mjaft interesante për Levante është se miqtë ia kanë dalë të gjejnë golin në 3 vizitat e fundit në Bernabeu. Kjo do të thotë se Real duhet të tregohet i kujdesshëm në qoftë se dëshiron të marrë pikët e plota në këtë takim.

Borussia Dortmund vs Augsburg

Fiton Borussia Dortmund, koeficient 1.25

Pas humbjeve me Bayer Leverkusen dhe Borussia Monchengladbach, Dortmund i duhet me patjetër të fitojë përballë Augsburg për të mos rrezikuar shanset e saj për një vend në Champions League. Megjithëse Augsburg ngelet një kundërshtar relativisht jo i forte, të zotët e shtëpisë kanë treguar shumë luhatje forme këtë sezon, dhe kjo mbase mund të shfaqet dhe në këtë takim. Ndërkohë nga ana e tyre, Augsburg ka fituar vetëm 3 nga 6 sfidat e fundit në transfertë.

Parashikime ndeshjesh, Premier League etj. (30 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Everton vs Newcastle UnitedFiton Everton (1)1.55
Crystal Palace vs Wolverhampton WanderersBarazim (X)3.20
Manchester City vs Sheffield UnitedShënojnë të dyja skuadrat (JO)1.50
West Bromwich Albion vs FulhamFiton Fulham (2)2.30
Southampton vs Aston VillaFiton Aston Villa (2)2.37
Bologna vs AC MilanFiton AC Milan (2)1.86
Valencia vs ElcheValencia mbi 0.5 gola dhe mbi 13,5 corners1.55
Utrecht vs ZwolleFiton Utrecht (1)1.55
Sampdoria vs JuventusFiton Juventus (2)1.48
Inter vs BeneventoFiton Inter, nën 2.5 gola dhe nën 13.5 corners1.95
Si funksionojnë koeficientët e basteve?
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X