Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Bundesliga 31.01.2021

Chelsea vs Burnley

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.10

Në 5 nga 6 përballjet e fundit mes Chelsea dhe Burnley, londinezët ia kanë dalë të rrëmbejnë fitoren. Gjithsesi, Blutë e Londrës kanë mbajtur të paprekur portën e tyre në vetëm 3 nga 10 takimet e fundit të zhvilluara. Kjo do të thotë se nëse Chelsea nuk tregohet i kujdesshëm Burnley mund të gjejë lehtë rrugën e rrjetës. Por gjithsesi vizitorët nuk mund të pretendojë për më shumë pasi diferencat mes skuadrave ngelen të mëdha.

Barcelona vs Athletic Bilbao

Fiton Barcelona, koeficient 1.36

Spektakël golash parashikohet në ndeshjen mes Barcelonës së Leo Messit dhe Bilbaos. Dy skuadrat janë përballuar dhe dy herë të tjera këtë muaj me njëra tjetrën dhe ndeshjet kanë përfunduar ekzaktësisht me rezultatin 3-2. Por një herë në favor të Bilbao dhe një herë në favor të Barcelonës. Katalanasit që luajnë në shtëpinë e tyre janë favoritët në këtë takim, por Athletic Bilbao ngelet gjithmonë një ekip i vështirë për t’u mundur.

Wolfsburg vs SC Freiburg

Fiton Wolfsburg, koeficient 1.80

Në këtë sezon të Bundesliga, Wolfsburg është i pamposhtur prej 8 ndeshjesh në shtëpinë e tij. Të zotët e shtëpisë pritet të vazhdojnë me këtë ritëm dhe përballë SC Freiburg. Kjo mbështetet dhe nga fakti se vizitorët kanë fituar vetëm 3 nga 8 ndeshjet e zhviluara në transfertë këtë sezon. Por, përballë Wolfsburg në transfertë, Freiburg ia ka dalë të shënojë gjithmonë gol në 4 përballjet e fundit. Ky tregues shërben si një paralajmërim për të zotët e shtëpisë, të cilët absolutisht nuk duhet të nënvlerësojnë kundërshtarin.

NdeshjaParashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Spezia vs UdineseFiton Udinese (2)2.00
Atalanta vs LazioFiton Atalanta (1)1.70
Cagliari vs SassuoloBarazim ose fiton Cagliari (x,2)1.57
Crotone vs GenoaBarazim (x)3.30
SSC Napoli vs Parma Calcio 1913Fiton Napoli (1)1.30
Besiktas vs TrabzonsporMbi 2.5 gola1.80
Leicester vs LeedsFiton Leicester ose baratin (1,X) mbi 2.5 gola1.80
AS Roma vs VeronaFiton AS Roma (1)1.66
Club Brugge vs Standard LiegeFiton Club Brugge (1)1.60
AZ Alkmaar vs AjaxMbi 2.5 gola1.51
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X