Parashikime ndeshjesh, Premier League, Primeira Liga, Copa del Rey 04.02.2021

Tottenham Hotspur vs Chelsea

Fiton Chelsea, koeficient 2.05

Në 4 përballjet e fundit me skuadrën e Tottenham Hotspur, londinezët e Chelsea nuk e kanë provuar asnjëherë shijen e humbjes. Ndërsa nga krahu tjetër, të zotët e shtëpisë kanë fituar vetëm 3 nga 11 ndeshjet e fundit në Premier League. Nga statistikat, duket se vrulli i formës në përballjet e kësaj periudhe favorizon blutë e Londrës. Tottenham ka fituar vetëm 1 nga 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, dhe një rezultat pozitiv me Chelsea do ishte surprizues, por jo i paaritshëm për djemtë e Mourinho.

Belenenses vs FC Porto

Fiton FC Porto, koeficient 1.36

Belenenses ka pësuar disfatë në 4 nga 6 ndeshjet e fundit, duke shënuar vetëm 1 gol në të gjitha sfidat. Me pak fjalë, pavarësisht se Belenenses ka avantazhin e fushës në këtë përballje, gjigandët e Porto duken një ekip shumë i fortë për të zotët e shtëpisë. Sidomos duke marrë parasysh se Porto është i pamposhtur prej 10 përballjesh në Primeira Liga, madje duke fituar 9 prej tyre. Gjithashtu vizitorët kanë arritur të shënojnë plot 39 gola në vetëm 16 ndeshje.

Real Betis vs Athletic Bilbao

Shënojnë të dyja skuadat, koeficient 1.80

Si Real Betis, ashtu dhe Athletic Bilbao kanë pak a shumë të njejtën mesatare golash të shënuar për ndeshje këtë sezon (respektivisht 1.28 dhe 1.35). Ky tregues na thotë se përballja do të jetë mjaft e ashpër mes dy ekipeve. Real Betis ka avantazhin e fushës dhe për më shumë është i pamposhtur prej 8 përballjesh duke fituar 7 prej tyre. Për sa i përket miqëve, Bilbao ka pësuar vetëm 2 humbje në 8 ndeshjet e fundit, të dyja kundër Barcelonës.

Parashikime ndeshjesh nga: Primeira Liga, Superliga Turke (4 Janar)

KampionatiSkuadraVSSkuadraRezultati i ndeshjeveProbabiliteti
Primeira LigaFarenseVSSanta ClaraBarazim (X)2.90
Primeira LigaSC BragaVSPortimonenseFiton SC Braga (1)1.40
Primeira LigaFamalicaoVSMoreirenseFiton Famalicao (2)2.00
Primeira LigaBelenenses SADVSPortoFiton Porto (2)1.40
Süper LigGoztepeVSYeni MalatyasporFiton Goztepe (1) ose barazim (X)1.40
Süper LigTrabzonspoVSDenizlisporFiton Trabzonspor1.45
Swiss Super LeagueLausanneVSBaselShënohen mbi 2.5 gola1.83
Saudi Pro LeagueAl HilalVSAbhaShënohen mbi 2.5 gola1.72
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X