Parashikime ndeshjesh, Premier League, Serie A, La Liga, 07.02.2021

Liverpool vs Manchester City

Fiton Manchester City, koeficient 2.05

Manchester City i Pep Guardiolës ka fituar 9 ndeshjet e fundit në kampionat, dhe kryeson renditjen në Premier League. Për më shumë, “qytetarët” kanë pësuar vetëm 1 gol gjatë këtyre 9 takimeve. Por nuk mund të thuhet e njejta gjë për “The Reds”. Liverpool është shumë larg formës së dy sezoneve të kaluar dhe ka dështuar të fitojë 4 sfidat e fundit në shtëpinë e tyre. Gjithashtu të zotët e shtëpisë kanë dështuar të gjejnë rrugën e rrjetës në 3 ndeshjet e fundit në Anfield, e për këtë arsye favoritë në këtë përballje është City.

Real Betis vs Barcelona

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50

Në 7 ndeshjet e fundit që skuadra e Barcelonës ka zhvilluar, si ajo ashtu dhe kundërshtarët e saj e kanë gjetur rrugën e rrjetës. Kjo do të thotë se pavarësisht se vijnë në këtë përballje si favoritë, katalanasit janë një ekip që mund të pësojë gol mjaft lehtë, sidomos në transfertë. Megjithatë Barcelona ka fituar 8 nga 9 ndeshjet e fundit në transfertë në të gjitha kompeticionet. Kjo e vë Real Betis në një pozitë të vështirë për të marrë një rezultat pozitiv.

AC Milan vs Crotone

Fiton Milan, koeficient 1.22

Skuadra e Milan është në rrugën e duhur dhe duket se po zhvillon një nga sezonet e saj më të mirë në Serie A. Duke thënë këtë, diferenca mes kuqezinjëve dhe ekipit të Crotone është e madhe. Vizitorët kanë një nga rekordet më negative në transfertë në të gjithë Europën, dhe kjo sigurisht që nuk i favorizon. E vetmja fije shpresë e Crotone është fakti se 70% e ndeshjeve të saj në transfertë janë mbyllur me gola nga të dyja palët.

Parashikime të tjera, Ligue 1 (7 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Ligue 1BrestVSBordeauxFiton Brest (1)2.50
Ligue 1MontpellierVSDijonFiton Montpellier (1)1.66
Ligue 1NiceVSAngersBarazim (X) ose fiton Nice (1)1.44
Ligue 1NimesVSMonacoShënojnë të dyja skuadrat1.80
Ligue 1MarseilleVSParis Saint-GermainFiton PSG (2)1.40
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X