Parashikime ndeshjesh, Premier League, Serie A, La Liga 14.02.2021

Arsenal vs Leeds

Barazim ose fiton Leeds, koeficient 1.83

Skuadra e Leeds ka arritur rezultate impresionuese në transfertë, me 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit në Premier League. Ndërkohë nga ana tjetër, Arsenal ka fituar vetëm 2 nga 9 ndeshjet e fundit në shtëpinë e tyre. Miqtë vijnë me besimin se mund të marrin një rezultat pozitiv në këtë sfidë. Sidomos duke marrë parasysh se Leeds ka grumbulluar më shumë pikë në transfertë ,sesa në Elland Road që prej ngjitjes së tyre në elitën e futbollit anglez.

Real Madrid vs Valencia

Fiton Real Madrid, koeficient 1.40

Madrilenët e drejtuar nga Zidane kanë fituar 5 nga 6 ndeshjet e fundit në Bernabeu. Nga ana tjetër, Valencia ka fituar vetëm 2 nga 13 ndeshjet e fundit. Por gjithsesi miqtë ia dolën të mundnin Real Madrid nëntorin e kaluar, dhe kanë provuar se herë pas here mund të jenë një kundërshtar që hap probleme për ekipet e mëdha. Duke thënë këto mund të ketë një farë shprese për Valencia, por gjithsesi do të jetë shumë e vështirë për “Los Che” që të përsërisin suksesin e vitit të kaluar.

Inter Milan vs Lazio

Fiton Inter Milan, koeficient 1.75

Interi i Contes vjen me vetbesim në këtë përballje teksa zikaltërit kanë fituar 7 ndeshjet e fundit në shtëpinë e tyre. Ndërkohë Lazio ka një rekord pozitiv në ndeshjet në transfertë, por gjithsesi fitoret kanë ardhur përballë skuadrave të fundit të renditjes. Inter do të kërkojë me ngulm fitoren, teksa titulli kampion është i vetmi opsion për Conten, që ky sezon të konsiderohet i suksesshëm. Kujtojmë se Inter u eleminua nga Coppa Italia dhe Champions League dhe është momentalisht në garë vetëm për Serie A.

Parashikime të tjera, La Liga, Serie A (14 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i rezultatitProbabiliteti
La ligaLevanteVSOsasuna12:30 PMBarazim ose fiton Levante1.36
La ligaVillarrealVSReal Betis3:00 PMFiton Villarreal (1)1.90
Serie ARomaVSUdinese6:30 AMFiton Roma (1)1.70
Serie ASampdoriaVSFiorentina9:00 AMBarazim (X)3.40
Serie ACrotoneVSSassuolo12:00 PMFiton Sassuolo (2)1.83
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X