Parashikime ndeshjesh, Premier League, Serie A, La Liga 15.02.2021

Chelsea vs Newcastle

Fiton Chelsea, koeficient 1.22

Skuadra e Newcastle ka humbur 18 nga 25 vizitat e fundit në shtëpinë e Chelsea. Ky padyshim është një tregues me peshë, që vë në pah diferencën mes skuadrave. Chelsea i drejtuar tashmë nga trajneri i ri Thomas Tuchel ka arritur të mbajë të paprekur portën në 4 nga 5 takimet e fundit. Kjo i thyen dhe më shumë shpresat e Newcastle për një rezultat pozitiv. Për më shumë, miqëve u mungon Callum Wilson, autori i 40% të golave të Newcastle, këtë sezon të Premier League.

Verona vs Parma

Fiton Verona, koeficient 2.00

Parma duket se nuk e ka atë çka duhet për të marrë një rezultat pozitiv përballë Verona në transfertë. Miqtë kanë humbur 8 nga 9 takimet e fundit dhe mund të konsiderohen pa frikë në krizë. Ndërsa në krahun tjetër situata paraqitet disi më ndryshe. Megjithëse nuk bën pjesë në ekipet elitare të Serie A, Verona ka fituar 2 ndeshjet e fundit në shtëpi dhe është favorite për të fituar dhe këtë takim përballë Parmës.

Cadiz vs Athletic Bilbao

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.20

Në 10 ndeshjet e fundit të Atheltic Bilbao, si baskët ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Pak a shumë e njejtë paraqitet situata dhe me skuadrën e Cadiz. Të zotët e shtëpisë kanë shënuar, por dhe kanë pësuar gol në 3 pëballjet e fundit në shtëpi. Avantazhi në këtë ndeshje mbetet i Bilbaos por duket se spektakli nuk do të mungojë, duke marrë parasysh shifrat e realizimeve të të dyja ekipeve.

Parashikime të tjera, Premier League, Bundesliga, Superliga Turke, Primeira Liga (15 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Premier LeagueWest Ham UnitedVSSheffield United1 PMFiton West Ham United (1)1.72
BundesligaBayern MunichVSArminia Bielefeld2:30 PMShënojnë të dyja skuadrat1.95
Primeira LigaSporting CPVSPacos de Ferreira3:15 PMFiton Sporting CP (1)1.45
Super LigGençlerbirliğiVSBesiktas8 PMFiton Besiktas1.40
Super LigAntalyasporVSYeni Malatyaspor11 AMBarazim (X)3.25
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X