Parashikime futbolli, Premier League, Serie A, La Liga 22.02.2021

Brighton vs Crystal Palace

Fiton Brighton, koeficient 1.66

Vizitorët e Crystal Palace kanë një detyrë të vështirë përballë Brighton këtë ndeshje. Sidomos duke marrë parasysh formën e tyre, me 4 humbje në 6 ndeshjet e fundit. Për më shumë, të ashtuquajturit “Shqiponjat” kanë humbur 18 nga 20 ndeshjet e fundit në Premier League pa Zaha në fushë. Kjo e ka kthyer këtë sezon në më të dobëtin në histori për Crystal Palace, për sa i përket golave të shënuar në transfertë. Ndërkohë Brighton, megjithëse nuk kanë shkëlqyer dhe ndodhen më poshtë në renditje se kundërshtarët, janë në një formë më të mirë.

Osasuna vs Sevilla

Fiton Sevilla, koeficient 2.00

Sevilla ndodhet në një formë mjaft të mirë, teksa ka fituar 5 ndeshjet e fundit në kampionat. Për më shumë ekipi ka pësuar vetëm 1 gol në këto takime. Ndërkohë Osasuna nuk ka fituar asnjë prej 7 përballjeve të fundit me ekipin e Sevilla, duke humbur 6 prej tyre dhe barazuar vetëm 1. Në 16 ndeshjet e fundit në La Liga vetëm Real Madrid dhe Atletico Madrid ia kanë dalë të thyejnë Sevillan e Julen Lopetegui.

Juventus vs Crotone

Fiton Juventus, koeficient 1.16

Pavarësisht zhgënjimit në Champions League, Juventus duket një skuadër më konfidente në Serie A, sidomos në shtëpinë e tyre. “Zonja e Vjetër” ende nuk ka pësuar asnjë humbje në shtëpi për vitin 2021, duke mbajtur të paprekur portën në 5 përballjet e fundit në Allianz Stadium. Ndërkohë Crotone ka rekordin më negativ në transfertë në Serie A. Vizitorët kanë grumbulluar vetëm 2 pikë gjatë ndeshjeve në transfertë këtë sezon.

Parashikime të tjera, Primeira Liga, Superliga Turke, Eerste Divisie, Portugal Segunda Liga etj (22 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (CES)Parashikimi i ndeshjesKoeficienti
Primeira LigaMaritimoVSFC Porto8:00PMShënohen mbi 2.5 gola1.66
Belgian Pro LeagueClub BruggeVSOud-Heverlee8:45PMFiton Club Brugge (1)1.20
Super LigAnkaragucuVSRizespor5:00PMBarazim (X)3.30
Segunda DivisionFuenlabradaVSReal Oviedo7:00PMBarazim ose fiton Fuenlabrada1.28
Segunda DivisionReal ZaragozaVSAlcorcon9:00PMFiton Real Zaragoza (1)2.05
Eerste DivisieJong AZ AlkmaarVSGo Ahead Eagles6:45PMFiton Go Ahead Eagles (2)1.90
Eerste DivisieJong FC UtrechtVSCambuur9:00PMShënojnë të dyja skuadrat1.53
LigaProBenfica BVSMafra5:00PMFiton Benfica B2.55
LigaProVarzimVSSporting Covilha7:00PMBarazim ose fiton Varzim1.33
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X