Parashikime ndeshjesh, Premier League, Serie A, Primeira Liga 18.01.2021

Arsenal vs Newcastle

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 2.00

3 nga 4 përballjet e fundit mes Arsenal dhe Newcastle,  kanë përfunduar me më pak se 2.5 gola mesatarisht. Ky trend pritet të përsëritet edhe në këtë ndeshje. Kjo duke marrë parasysh dhe formën e dobët të “Topçinjëve” këtë sezon. Ekipi i drejtuar nga Arteta ka shënuar mesatarisht vetëm 1 gol për ndeshje, në takimet e zhvilluara në shtëpinë e tyre. Por të zotët e shtëpisë kanë pritshmëri pozitive. Kjo duke u nisur dhe nga rezultatet e fundit, që kanë qënë më të mira se ndeshjet e zhvilluara vitin e kaluar për Arsenal. 

Cagliari vs AC Milan

Fiton AC Milan, koeficient 1.61

www.baste-sportive.com

Kuqezinjtë e Milan ia kanë dalë të fitojnë përballë Cagliari në 3 përballjet e fundit që skuadrat kanë zhvilluar. Madje pa pësuar asnjë gol. Gjithashtu, djemtë e Piolit janë skuadra që ka marrë më shumë pikë në ndeshjet në transfertë se çdo ekip tjetër në Serie A këtë sezon. Nga ana tjetër, Cagliari duket i pashpresë përballë Milanit të këtij sezoni, sidomos duke marrë parasysh formën e miqëve. Të zotët e shtëpisë nuk e njohin shijen e fitores prej 10 ndeshjesh, dhe madje kanë pësuar humbje në 5 takimet e fundit.

Portimonense vs Belenenses

Barazim, koeficient 3.25

Një takim mjaft interesant është ai mes Portimonense dhe Belenenses në kampionatin portugez. Kjo dhe për faktin se 4 nga 6 përballjet e fundit të zhvilluara mes dy ekipeve janë mbyllur në barazim. Skuadrat ndodhen të dyja në zonën e ftohtë të renditjes, vetëm 1 pikë larg njëra-tjetrës, por të dyja në rrezikun e rënies nga kategoria. Në këto kushte, si Portimonense ashtu dhe Belenenses do të luftojnë fort për të siguruar fitoren, por gjithsesi, diferencat mes skuadrave mbeten të vogla.

Parashikime të tjera,  Bundesliga,  Coppa Italia, FA Cup (19 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Borussia Moenchengladbach vs Werder BremenFiton Borussia Moenchengladbach1.53
Hertha Berlin vs HoffenheimBarazim ose fiton Hoffenheim1.61
Mainz 05 vs WolfsburgShënojnë të dyja ekipet (JO)2.20
Roma vs SpeziaFiton Roma1.30
Southampton vs Shrewsbury TownShënohen mbi 2.5 gola1.70
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X