Parashikime ndeshjesh, Scotland League 2, Argentina Superliga – 20.09.2022

Stranraer <—VS—> Dumbarton

Fiton Dumbarton / koeficient 2.12

Stranraer ka fituar vetëm 1 nga 7 ndeshjet e para në kampionat këtë sezon. Dumbarton nga ana tjetër e ka nisur kampionatin në mënyrën më të mirë të mundshme, duke regjistruar 7 fitore. Për më shumë, në 3 nga 5 fitoret e fundit, Dumbarton nuk ka pësuar asnjë gol. Gjithsesi, përballja pritet të jetë mjaft e luftuar, duke marrë parasysh dhe faktin se Stranraer ka avantazhin e fushës. Gjithsesi, forma e momentit favorizon miqtë, që pritet të dalin me 3 pikë nga kjo sfidë.


East Fife <—VS—> Stenhousemuir

Barazim ose fiton Stenhousemuir / koeficient 1.51

East Fife ka grumbulluar vetëm 3 pikë nga 11 të mundshme në shtëpi. Stenhousemuir ndërkohë fitoi ndeshjen e parë në transfertë të këtij viti javën e kaluar. Miqtë kanë shmangur humbjen në 4 nga 7 përballjet e fundit direkte me East Fife, në transfertë. Duke marrë parasysh faktin se të zotët e shtëpisë janë mposhtur në 2 nga 3 takimet e luajtura deri më tani në fushën e vet, ka shumë mundësi që Stenhousemuir të marrë një rezultat pozitiv në Bayview Stadium.


Argentinos Juniors vs Atlético Tucumán

Fiton Argentinos Juniors / koeficient 2.30

Diferencat janë të vogla mes Argentinos Juniors dhe Atlético Tucumán në këtë sfidë të Argentina Superliga. Përballjet e fundit direkte mes skuadrave gjithashtu kanë qënë shumë të forta, teksa ekipet kanë fituar të dyja nga 2 herë, ndërkohë që 2 sfida të tjera janë mbyllur në barazim. Gjithsesi, të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, që është mjaft i rëndësishëm në takime të tilla. Nisur nga kjo, Argentinos Juniors ka më shumë shanse për të arritur një rezultat pozitiv.


Parashikime të tjera, baste të sigurta online

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Primera Division ArgentinaUnionVSIndependienteUnion wins2.55
2Primera Division ArgentinaEstudiantes de la PlataVSDefensa y JusticiaEstudiantes de la Plata wins1.92
3Primera Division ArgentinaPatronato de ParanaVSRosario CentralPatronato de Parana wins2.18
4China Super LeagueChangchun YataiVSWuhan Three TownsBoth teams to score1.7
5China Super LeagueShanghai ShenhuaVSMeizhou HakkaBoth teams to score1.63
6China Super LeagueDalian ProVSHebeiOver 2.5 goals1.43
7China Super LeagueHenan Songshan LongmenVSShanghai PortShanghai Port wins1.95
8China Super LeagueWuhan Yangtze RiverVSShenzhen FCOver 2.5 goals1.62
9England EFL TrophyNewport CountyVSForest Green RoversNewport County wins2.43

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22bet100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
bet365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

New bookmakers
Mozzart Bet
Mozzart Bet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Evobet Sportsbook
Evobet Sportsbook

100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë!

Powbet Sportsbook
Powbet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Cyber.bet Sportsbook
Cyber.bet Sportsbook

100% BONUS deri në 300 EUR mbi depozitën e parë!