Parashikime ndeshjesh, Serie A 06.01.2021

Lazio vs Fiorentina

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70

Lazio do të përballet me Fiorentinën në një ndeshje që padyshim pritet të prodhojë spektakël. Të dyja ekipet nuk kanë pikën e tyrë më të fortë mbrojtjen. 9 nga 10 ndeshjet e fundit që Lazio ka zhvilluar janë mbyllur me gola nga të dyja palët. Ndërsa Fiorentina gjithashtu ka pësuar mesatarisht 1.8 gola për ndeshje në transfertë. Duhet thënë se Lazio është momentalisht në një formë disi më të mirë se vizitorët. Kujtojmë se Immobile ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në 13 nga 14 ndeshjet e fundit, dhe Lazio padyshim që do të mbështetet te forma e jashtëzakonshme që po kalon sulmuesi.

Napoli vs Spezia

Fiton Napoli, koeficient 1.20

Skuadra e Napolit vjen si favorite krysore në këtë ndeshje përballë kundërshtarëve modestë të Spenzia. Të zotët e shtëpisë ia kanë dalë të fitojnë 23 nga 25 përballjet e fundit me skuadrat e Serie A që vijnë nga Serie B. Gjithashtu forma e dobët e Spezia-s nuk lë shumë vend për surpriza të mundshme. Vizitorët kanë pësuar humbje në 5 nga 6 ndeshjet e fundit në Serie A. Por, ata ia kanë dalë të gjejnë rrugën e rrjetës në 6 nga 7 përballjet e fundit. Një statistikë interesante, por nuk duket aspak mjaftueshëm për t’i bërë presion ekipit të Gatusso.

AC Milan vs Juventus

Barazim, koeficient 3.40

Padyshim që sytë e të gjithëve ditën e mërkurë do të jenë te super përballja mes Milan dhe Juventus. Milani befasues këtë sezon është ende i pamposhtur, por në qoftë se ka një ekip që mund të ndalë vrullin e kuqezinjëve, Juventus është kundërshtari më i përshtatshëm. Kuqezinjtë e Milan kanë 27 ndeshje që nuk e dinë çfarë është humbja, dhe kanë shënuar të paktën 2 gola në 17 përballjet e fundit në Serie A. Ndërsa nga krahu tjetër, Juventus nuk duket ai i sezoneve të kaluara. “Zonja e vjetër” ka barazuar në 4 nga 7 përballjet në transfertë këtë sezon. Por është e sigurt se djemtë e Andrea Pirlo do të japin gjithçka në fushë për të ndalur vrullin e Milan.

Parashikime të tjera, Ligue 1 (6 Janar)

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Lorient vs MonacoFiton Monaco1.72
Metz vs BordeauxShënojnë të dyja skuadrat1.95
Nantes vs RennesBarazim ose fiton Nantes1.72
Marseille vs MontpellierShënohen mbi 2.5 gola2.10
St.Etienne vs PSGFiton PSG1.36
Luaj bastin me koeficientë të lartë në këto kompani bastesh
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X