Parashikime ndeshjesh, Serie A, La Liga, Bundesliga 05.02.2021

Fiorentina vs Inter Milan

Barazim ose fiton Fiorentina, koeficient 2.37

Skuadra e Fiorentinës është e pamposhtur në 6 përballjet e fundit në shtëpinë e saj në Serie A. Por, nga këto 6 ndeshje vetëm 2 kanë qënë fitore dhe 4 barazime. Ndërkohë nga krahu tjetër, dhe Inter ka barazuar 2 ndeshjet e fundit në transfertë në kampionat. Këto statistika na bëjnë të besojmë se barazimi është një opsion real në tavolinë. Sidomos duke marrë parasysh që 4 nga 8 sfidat e fundit mes dy skuarave kanë përfunduar pa një fitues.

Hertha Berlin vs Bayern Munich

Fiton Bayern Munich, koeficient 1.28

Gjigandët e Bayern Munich e nisin çdo ndeshje në Bundesliga si favoritë dhe ky nuk është lajm i ri. Ndërkohë Hertha Berlin ka marrë vetëm 1 pikë në 5 ndeshjet e fundit në kampionat. Për më shumë, në 20 përballjet e fundit direkte mes skuadrave, Bayern Munich ka humbur vetëm 1 herë. Duket se Hertha, e cila ka fituar vetëm 1 herë në 9 ndeshjet e fundit në Bundesliga, i pret një test vërtet i vështirë përballë bavarezëve. 

Alaves vs Valladolid

Fiton Alaves, koeficient 2.50

Skuadra e Alaves ka arritur të shënojë në 6 nga 7 takimet e fundit që ka zhvilluar në shtëpinë e saj. Kjo gjë duket se i jep avantazhin në letër përballë miqëve të Valladolid. Vizitorët kanë fituar vetëm 1 nga 8 ndeshjet e fundit në La Liga. Ndërsa për sa i përket përballjeve direkte, dhe ato favorizojnë Alaves. Të zotët e shtëpisë kanë fituar 5 nga 7 përballjet e fundit me Valladolid, duke pësuar vetëm 1 humbje. 

Parashikime të tjera, Primeira Liga (5 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i ndeshjeveKoeficienti
Primeira LigaRio AveVSNacionalFiton Rio Ave (1)1.80
Primeira LigaBenficaVSVitoria de GuimaraesFiton Benfica (1)1.40
Primeira LigaMaritimoVSSporting CPBarazim ose fiton Maritimo2.75
Primeira LigaBoavistaVSGil VicenteShënohen mbi 2.5 gol2.40
Primeira LigaPacos de FerreiraVSTondelaFiton Pacos de Ferreira (1)1.60
EredivisieFortuna SittardVSHeracles Almelo(1) (2)mbi 1.5 gola1.71
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X